Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
92 Görüntülenme
Büyük Felaket: Asit Yağmuru izle
5.3 IMDB Puanı

Büyük Felaket: Asit Yağmuru izle

(Acid)
Yönetmen
Senaryo Yacine Badday, Just Philippot
Büyük Felaket: Asit Yağmuru (Acide) Just Philippot'un yönettiği ve Yacine Badday ile birlikte senaryosunu yazdığı, 2023 yılı Fransa, Belçika ortak yapımı bir filmdir. Büyük Felaket: Asit Yağmuru (Acide) filmi Philippot'un 2018 yılında yaptığı kısa filmi Acide’in daha uzun versiyonudur. Büyük Felaket: Asit Yağmuru (Acide) filminin oyuncu kadrosunda Guillaume Canet, Lætitia Dosch ve Patience Munchenbach gibi yetenekli oyuncular yer almaktadır.
Büyük Felaket: Asit Yağmuru (Acide) filmi Fransa’da sıcak havaların yaşandığı bir günde garip bir şekilde bulutlardan asit yağmuru yağmasıyla başlar. Boşanmış bir anne, baba ve çocukları bu felaket ile mücadele etmek ve hayatta kalmak zorundadır. Film, 2023 Cannes Film Festivali'nde prömiyerini yapmış ve 20 Eylül 2023'te Fransa'da vizyona girmiştir.
Sizde gerilim dolu sahneleriyle öne çıkan Büyük Felaket: Asit Yağmuru (Acide) filmini filminifullhdizle.com'un Full HD 1080p çözünürlüğündeki kalitesiyle Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın