31 Görüntülenme
Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece izle
5.5 IMDB Puanı

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece izle

(Five Nights at Freddy's)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 109 dakika
Yönetmen
Senaryo Scott Cawthon, Seth Cuddeback, Emma Tammi
Five Nights at Freddy's serisinin son filmdi, 2023 yılı ABD yapımı Five Nights at Freddy’s - Freddy'nin Pizza Dükkanında Beş Gece filminin yönetmeni Emma Tammi'dir. Filmde başrolleri Josh Hutcherson, Elizabeth Lail, Mary Stuart Masterson, Kat Conner Sterling ve Matthew Lillard gibi oyuncular paylaşmaktadır.
Film, Abby adındaki 10 yaşındaki kız kardeşine bakan Mike'ın odağında geçmektedir. Mike, son zamanlarda işinden kovulmuş ve Abby'nin velayetini alabilmek için iş bulmakta zorlanmaktadır. Son çare olarak, terkedilmiş Freddy Fazbear's Pizzeria - Freddy'nin Pizza Dükkanı adlı tema restoranında gece güvenlik görevlisi olarak işe başlar. Ancak kısa sürede, Freddy'nin Pizza Dükkanında her şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder. Yerel bir polis memuru olan Vanessa'nın yardımıyla, Mike Freddy'nin Pizza Dükkanındaki gizemli olayları çözmeye çalışır.
Bu gizem ve gerilim dolu yolculuğa sizde katılın Filminifullhdizle.com ayrıcalığıyla Five Nights at Freddy’s - Freddy'nin Pizza Dükkanında Beş Gece filmini Full HD 1080p kalitesinde Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın