Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
27 Görüntülenme
Sahanın Kraliçeleri izle
5.3 IMDB Puanı

Sahanın Kraliçeleri izle

(Queens of the Field)
Yönetmen
Senaryo Alain-Michel Blanc, Camille Fontaine, Mohamed Hamidi
Sahanın Kraliçeleri (Queens of the Field) komedi ve dram türlerinde öne çıkan 2019 yılı Fransa yapımı bir filmdir. Sahanın Kraliçeleri (Queens of the Field) filminin yönetmenliğini Mohamed Hamidi üstlenmiştir. Mohamed Hamidi daha önce "N'importe qui" ve "La Vache | Bir Adam Ve İneği” gibi başarılı filmlere imza atmıştır. Sahanın Kraliçeleri (Queens of the Field) filmi ile futbolun toplumsal dinamiklerini ve cinsiyet rollerini ele alarak dikkat çeken bir işe imza atmıştır. Filmin oyuncuları arasında ise  Alban Ivanov, Céline Sallette, Kad Merad gibi isimler yer almaktadır.
Bir kasabanın futbol takımı önemli bir maç sırasında hakeme hakaret ettiği için kasabanın futbol takımıu diskalifiye olmak ile karşı karşıyadır. Bu durumu önlemek için tek bir çözüm vardır: Şehrin renklerini savunmak için yalnızca kadınlardan oluşan yeni bir takım oluşturmak. Kadınların bu yeni gerişimi kasabayı alt üst edecek ve kadınların futbolun erkeklere özel bir spor olduğu algısını kırması gerekecektir.
Sahanın Kraliçeleri (Queens of the Field) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın