DUAL Tek Part Fragman
22 Görüntülenme
3 Aptal | 3 Idiots (2009) izle
8.4 IMDB Puanı

3 Aptal | 3 Idiots (2009) izle

(3 Idiots)
Yönetmen
Senaryo Abhijat Joshi, Rajkumar Hirani, Vidhu Vinod Chopra
Ödüller 64 ödül & 30 Adaylık.
3 Aptal (3 Idiots) komedi ve dram türlerinde öne çıkan 2009 yapımı bir Hint filmidir. Bollywood sinemasının unutulmaz yapıtlarından biri olarak kabul edilen 3 Aptal (3 Idiots) filminin yönetmenliğini Rajkumar Hirani üstlenmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda Aamir Khan, R. Madhavan, Sharman Joshi, Boman Irani, Kareena Kapoor Khan gibi isimler yer almaktadır.
3 Aptal (3 Idiots) filmi, akademik baskılar, toplumsal beklentiler ve gerçek tutkuların peşinde koşmanın zorluklarını anlatmaktadır. Bu film 3 arkadaşın yaşamı üzerinden oldukça güçlü toplumsal mesajlar vererek, bir çok toplumsal tabuyu da eleştirmektedir.
Filmin, Aamir Khan'ın canlandırdığı Rancho, R. Madhavan'ın canlandırdığı Farhan ve Sharman Joshi'nin canlandırdığı Raju, adlı 3 arkadaşın maceralarını anlatmaktadır. Rancho tutkularının peşinden giden sevdiği şeyleri yapan ve ezberci eğitim sistemini ve kariyer baskılarını eleştiren bir karakterdir. Arkadaşalarından biri fotoğrafçı olmak istediği halde aile baskısı yüzünden mühendislik okumakta diğeri ise gelecek konusunda büyük kaygılar ile mücadele etmektedir. Birlikte bir çok macera atlattıktan sonra Rancho bir anda ortadan kaybolur ve iki arkadaş dostlarına ulaşmak için bir yolculuğa çıkar.
3 Aptal (3 Idiots) Bollywood'un unutulmaz yapıtlarından biri olarak kabul edilen, neşeli ve etkileyici bir filmidir. Sizde bu eğlenceli filmi Full HD 1080p kalitesinde ve Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın