Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
15 Görüntülenme
365 Gün: Bugün (365 Days: This Day) izle
2.7 IMDB Puanı

365 Gün: Bugün (365 Days: This Day) izle

(365 Days: This Day)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 111 dakika
Senaryo Mojca Tirs, Blanka Lipinska, Tomasz Mandes
365 Gün: Bugün (365 Days: This Day) +18, dram ve romantik türlerinde öne çıkan 202 yılı Polonya yapımı bir filmdir. 365 Gün: Bugün (365 Days: This Day) filminin yönetmenleri Barbara Białowąs ve Tomasz Mandes'tir. Bu ikili 365 Gün Daha (The Next 365 Days) filmini de birlikte yönetmiştir. Yapımcılar Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes, ve Maciej Kawulski'dir. Sinematografi Bartek Cierlica tarafından yapılmıştır. Kurgu ise Marcin Drewnowski tarafından gerçekleştirilmiştir. Filmin müzikleri Patryk Kumór ve Dominic Buczkowski-Wojtaszek tarafından bestelenmiştir.
Filmin oyuncuları arasında Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone , Magdalena Lamparska, Simone Susinna, Otar Saralidze serinin diğer filmlerinden de bildiğimiz isimler yer almaktadır. 365 Gün: Bugün (365 Days: This Day) filmi serinin ikinci filmidir.
365 Gün: Bugün (365 Days: This Day) filmi Laura ve Massimo'nun hikayesini sürdüren sürükleyici bir devam filmidir. Film Laura'nın kaybettiği bebeğin ardından Massimo ile evlenmesiyle başlar. Massimo ile evlendiği bir dönemde Laura, yeni bir adam olan Nacho'ya ilgi duymaya başlar. Laura'nın evlilik ve lüks yaşam arasında bir denge bulma çabası, filmde önemli bir tema olarak öne çıkmaktadır. Mafya entrikaları, çatışmalar ve kavgalar, lüks ve erotik sahneler başta olmak üzere, aksiyon dolu sahneler, gerilimi ve heyecanı oldukça arttırmaktadır.
Sizde bu erotik, duygusal ve dramatik hikayeyi filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın