234 Görüntülenme
365 Gün Daha – The Next 365 Days izle
2.8 IMDB Puanı

365 Gün Daha – The Next 365 Days izle

(The Next 365 Days)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 112 dakika
365 Gün Daha (The Next 365 Days) +18, dram ve romantik türlerinde öne çıkan 2022 yılı Polonya yapımı bir filmdir. 365 Gün Daha (The Next 365 Days) filminin yönetmenleri Barbara Białowąs ve Tomasz Mandes'tir. Bu ikili 365 Gün Daha (The Next 365 Days) filmini birlikte yönetmiştir ve Blanka Lipińska'nın erotik üçlemesinin üçüncü romanından uyarlanmıştır. Yapımcılar Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes, ve Maciej Kawulski'dir. Sinematografi Bartek Cierlica tarafından yapılmıştır. Kurgu ise Marcin Drewnowski tarafından gerçekleştirilmiştir. Filmin müzikleri Patryk Kumór ve Dominic Buczkowski-Wojtaszek tarafından bestelenmiştir. Filmin oyuncuları arasında Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Simone Susinna, Magdalena Lamparska, Otar Saralidze, Ewa Kasprzyk, Dariusz Jakubowski, Ramón Langa, Tomasz Mandes, Natalia Siwiec, Karolina Pisarek gibi isimler yer almaktadır. Film, 365 Gün: Bugün (365 Days: This Day) filminin devamı niteliğindedir.
365 Gün Daha (The Next 365 Days) filmi Massimo'nun ikiz kardeşi Adriano'nun ölümünün ardından Laura'nın hayatta kalması ve ilişkilerinin zor dönemlerini konu edinmektedir. Massimo'nun rakibi olan Nacho'ya karşı güçlü bir çekim hissederken, Massimo da Laura'nın önceki kaçışından ve hamileliğini ona söylememesinden hala rahatsızdır. Film, Laura'nın Massimo ve Nacho arasında bir seçim yapmak zorunda kaldığı karmaşık duygusal durumu işler.
Sizde bu erotik, duygusal ve dramatik hikayeyi filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın