Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,129 Görüntülenme
99 Moons (2022) izle
5.1 IMDB Puanı

99 Moons (2022) izle

(99 Moons)
99 Moons (99 Ay) Jan Gassmann'ın yönettiği ve İsviçre'de çekilen 2022 yapımı bir film. Gassmann, İsviçre doğumlu bir yönetmen ve senaristtir. Jan Gassmann daha önce yaptığı 2007 yılında “Chrigu" ve 2016 yılında “Europe, She Loves" gibi filmlerle tanınmaktadır. 99 Moons (99 Ay) filmi +18, erotik ve dram türlerinde öne çıkmaktadır. Filmin başrollerinde Valentina Di Pace ve Dominik Fellmann bulunmaktadır. Valentina Di Pace, Bigna karakterini canlandırmaktadır.
99 Moons (99 Ay) filmi Bigna ve Frank adlı iki sevgilinin ilişkisinin yıllar boyunca yaşadığı inişleri ve çıkışları konu edinmektedir. Bigna, bilim insanı olarak çalışırken, Frank ise bir DJ olarak hayatını sürdürmektedir. Bigna ve Frank farklı hayatlara, yaşam tarzlarına ve bakış açılarına sahip olsada, birbirlerine karşı koyamadıkları bir çekim hissetmektedirler.
Film ikilinin ilişkilerini derinlemesine incelemektedir. lişkilerinde yaşadıkları zorluklar, onları kendi içlerinde ve birbirleriyle mücadele etmeye iter. Aynı zamanda, cinsellik ve aşk arasındaki çizginin nerede başladığını ve bittiğini sorgulamaya başlarlar.
Dram ve erotizmi doruklarına kadar hissedeceğiniz 99 Moons (99 Ay) filmini en iyi film izleme platformlarından ve reklamsız film izleme sitelerinden olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede, reklamsız ve Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın