Türkçe Altyazılı Fragman
269 Görüntülenme
A Good Person (2023) izle
7.1 IMDB Puanı

A Good Person (2023) izle

(A Good Person)
Yönetmen
Senaryo Zach Braff
A Good Person 2023 yılı ABD, Kanada ortak yapımı +18 ve dram türlerinde öne çıkan bir filmdir. A Good Person filminin yönetmeni ve senaristi Zach Braff'tir. Zach Braff aynı zamanda Garden State ve Wish I Was Here gibi filmlerin de yönetmeni ve senaristidir. Filmin başrollerinde, başarılı oyuncular olan Florence Pugh ve Morgan Freeman yer almaktadır. Florence Pugh, filmde Allison karakterini canlandırırken, Morgan Freeman ise Daniel karakterine hayat vermektedir. Celeste O'Connor, Chinaza Uche ve Molly Shannon gibi diğer oyuncular da filmin önemli rollerini üstlenmektedirler. Duygusal bir film olan A Good Person aynı zamanda Florence Pugh ve Hollywood efsanesi Morgan Freeman'ın bir araya geldiği bir yapımdır.
A Good Person, üç ana karakterin yaşamlarının kesiştiği etkileyici bir hikayeyi anlatmaktadır. Film, Alison (Florence Pugh) adında genç bir kadının trajik bir kazadan sonra yaşadığı zorlu süreci ve bu süreçte kendini bulma çabasını anlatmaktadır.
Alison, kazada nişanlısının ailesinin ölümüne neden olduğu için büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bu süreçte, Morgan Freeman'ın canlandırdığı Daniel adlı bir karakterle tanışır. Daniel, kazada hayatını kaybedenlerin kızı olan Ryan (Celeste O'Connor) ile birlikte yaşamaktadır ve Alison'a hissettiği vicdan azabını atlatmanın ve iyileşmenin yollarını gösterir.
A Good Person filmi, karakterlerin duygusal derinliklerini ve içsel mücadelelerini başarıyla yansıtan güçlü oyunculuk performansları ile ön plana çıkmaktadır. Florence Pugh ve Morgan Freeman'ın oyunculukları, izleyiciye karakterlerin acılarını ve umutlarını hissettiren duygusal bir eser sunmaktadır.
Bu filmi izlerken duygusal bir yolculuğa çıkacak ve unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Filminifullhdizle.com kalitesiyle A Good Person filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın