Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
102 Görüntülenme
Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı izle
6.8 IMDB Puanı

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı izle

(The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes)
Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) dram, macera türlerinde öne çıkan Amerika, Kanada ortak yapımı bir filmdir. Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) filminin yönetmenliğini Francis Lawrence, senaristliğini ise Michael Lesslie, Michael Arndt, Suzanne Collins birlikte üstlenmiştir. Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) oyuncuları arasında Rachel Zegler, Rachel Zegler, Lucy Gray Baird, Tom Blyth, Tom Blyth, Coriolanus Snow, Viola Davis, Viola Davis, Dr. Volumnia Gaul, Dexter Sol Ansell, Dexter Sol Ansell, Young Coriolanus, Rosa Gotzler, Rosa Gotzler, Young Tigris, Clemens Schick, Clemens Schick, Respectable Man, Fionnula Flanagan, Fionnula Flanagan, Grandma'am, Hunter Schafer, Hunter Schafer, Tigris, Ashley Liao, Ashley Liao, Clemensia Dovecote, Athena Strates, Persephone Price, Joshua Kantara, Joshua Kantara, Gaius Breen, Amélie Hoeferle, Amélie Hoeferle, Vipsania Sickle, Kaitlyn Akinpelumi, Kaitlyn Akinpelumi, Domita Whimsiwick, Florian Burgkart, Hilarius Heavensbee, Ayo Adegun, Ayo Adegun, Pliny Harrington (as Ayomide Adegun), Aaron Finn Schultz, Apollo Ring, Max Raphael, Festus Creed, Mekyas Mulugeta, Urban Canville gibi isimler yer almaktadır.
Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) 2012'de başlayan film serisinin devamı niteliğindedir, önceki filmler şunlardır: Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak, Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 ve Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2. Bu serinin son halkası, 2023’te vizyona giren Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) adlı filmdir.
Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) filminin konusu ise distopik bir dünyada geçen bir hikayedir. Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) Coriolanus Snow'un gençlik yıllarını anlatan bir filmdir. Coriolanus, Açlık Oyunları'nın erken yıllarında District 12'den Lucy Gray Baird adında biriyle karşılaşır. Bu süreçte, Coriolanus'un hayatında büyük değişiklikler oluşur ve Coriolanus’un kötü yanları iyice ortaya çıkmaya başlar.
Ancak bir anda ortaya çıkan Lucy Gray, onun için bir umut, adeta bir yol gösterici olur ve birlikte hayatta kalmaya çalışırlar. Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) filmi dostluk, kardeşlik ve sevgi temaları üzerine kurulmuştur.
Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) yorumlarına bakacak olursak genelde olumlu ve iyi yorumlar almış olan bir film olarak karşımıza çıkıyor. Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes ) , IMDb puanı 6.8 olan bir film olarak değerlendiriliyor ve oldukça iyi sayılabilecek bir puan bu.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Paula Ve Jojo (for Jojo) filmini izlemek istiyorsanız, size özel olarak tasarlanmış bir film izleme deneyimi sunan Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme platformlarından biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanıza olanak tanır.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Paula Ve Jojo (for Jojo) benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, filmin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
En Popüler Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Paula Ve Jojo (for Jojo) tarzı filmler ile birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın