940 Görüntülenme
An Easy Girl – Rahat Kız izle
5.6 IMDB Puanı

An Easy Girl – Rahat Kız izle

(An Easy Girl)
An Easy Girl (Rahat Kız) orijinal ismi ile Une Fille Facile filmi erotik, +18, komedi, dram türlerinde öne çıkan 2019 yılı Fransız yapımı bir filmdir. An Easy Girl (Rahat Kız) filminin yönetmeni yönetmeni Rebecca Zlotowski'dir, filmin senaristliğini ise Teddy Lussi-Modeste ve Rebecca Zlotowski birlikte üstlenmişlerdir. An Easy Girl (Rahat Kız) oyuncuları arasında Mina Farid, Zahia Dehar, Benoît Magimel, Nuno Lopes, Clotilde Courau, Loubna Abidar, Lakdhar Dridi, Henri-Noël Tabary, Cédric Appietto, Mickaël Migliorini, Mathias Ben Hamou, Lise Lomi, Colette Rossi, Martine Guzman, Julie Allione, Lolita Chammah, Andy Gillet, Félix de Givry gibi ismler yer almaktadır.
An Easy Girl (Rahat Kız) konusu ise genç bir kız olan Naïma'nın macerasıdır. Cannes'ta annesiyle mütevazı bir apartmanda yaşayan Naïma, 16 yaşına girer. Bir gün, Paris'ten kuzeni Sofia'yı ziyarete gelir. Sofia, Naïma'yı lüks ve çekici bir yaşam tarzına sokar. Naïma'nın kuzeni Sofia gücü ve parayı hayatının merkezine koymuş bir kadındır. Naïma, Sofia'nın etkisiyle zengin, güçlü ve yaşlı bir adamın sosyal çevresine girer ve lüks bir yatta geçirdiği zaman boyunca kendini bulma , keimliğini keşfetme ve olgunlaşma sürecine girer. "An Easy Girl", Eric Rohmer'in "La Collectionneuse" ve Jacques Rozier'in "Blue Jeans" gibi önceki filmlerinden ilham alırken, kadın ve erkek karakterilerin güç ve kimlik arayışını çok iyi bir şekilde yansıtmaktadır.
An Easy Girl (Rahat Kız) filmi yorumlarına bakacak olursak oldukça fazla olumlu yorum alan bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.
An Easy Girl (Rahat Kız) filmi Kaset İşi (Sex Tape) izleyicileri tarafından çok beğenilen erotik filmlerden birisidir.
An Easy Girl (Rahat Kız) filmi imdb puanı 5.6 dır. An Easy Girl (Rahat Kız) film izleyicileri tarafından beğenilen bir erotik filmidir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde An Easy Girl (Rahat Kız) filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, An Easy Girl (Rahat Kız) benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Erotik filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve An Easy Girl (Rahat Kız) tarzı filmler ile birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın