Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
23 Görüntülenme
Bir Tutam Açlık (2021) izle
6.3 IMDB Puanı

Bir Tutam Açlık (2021) izle

(A Taste of Hunger)
Yönetmen
Senaryo Christoffer Boe, Tobias Lindholm
Bir Tutam Açlık (A Taste of Hunger) +18, dram ve romantik türlerinde öne çıkan 2021 yılı Danimarka, İsveç ortak yapımı bir filmdir. Bir Tutam Açlık (A Taste of Hunger) filminin yönetmeni Christoffer Boe'dir. Başrollerde ise Nikolaj Coster-Waldau (Carsten) ve Katrine Greis-Rosenthal (Maggie) bulunmaktadır.
Carsten ve eşi Maggie, yeni bir restoran açmaya hazırlanmaktadır. Carsten, ünlü bir şef olarak tanınmaktadır ve restoranını Kopenhag'ın ünlü Noma restoranından esinlenerek açmıştır. Ancak Carsten'ın Michelin yıldızı kazanma arzusu, ilişkilerini ve işlerini oldukça kötü hale getirir. Maggie'nin sağlık sorunuyla başlayan kriz, çiftin ilişkisini zorlar ve bir başka şefle kısa süreli bir ilişkiye girmesine yol açar. Film, Carsten ve Maggie'nin restoran işindeki başarı hırsıyla ilişkilerinin bozulmasını aynı zamanda aralarındaki aşk hikayesini anlatmaktadır.
Bir Tutam Açlık (A Taste of Hunger) filmini en iyi film izleme platformlarından ve reklamsız film izleme platformlarından olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede ve Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle sunulan bu film, sizlere eşsiz bir sinema deneyimi yaşatacak. Keyifli seyirler dileriz.