Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
45 Görüntülenme
Çıkış Yok | No Way Out (2022) izle
3.7 IMDB Puanı

Çıkış Yok | No Way Out (2022) izle

(No Way Out)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 89 dakika
Çıkış Yok (No Way Out) +18, aksiyon, suç, gerilim türlerinde öne çıkan 2022 yapımı bir Amerikan filmidir. Filmin yönetmenliğini Azi Rahman, senaristliğini Keith Kjarval ve başrollerini ise Jeff Adler, Allie Ayers, Joey Bicicchi gibi oyuncular üstlenmiştir. Diğer oyuncular arasında ise Maia Mitchell, Katelyn Pippy, Guy Burnet, Ronnie Gene Blevins, Duke Davis Roberts, Ashley Nicole Williams, Luke Brandon Field, Guershon Moreno, Kiersten Dolbec, Andy Cohen, Ken Sorrell, Davonte Franklin, Audrey Neal, Dino Magis, Paola Paulin, Marta Pozzan, Moyra Pickup, Leah Blefko, Christy Lee Giles, Alice Phillips, Meesh Hindle, Roy Kerry, Meeta Vengapally gibi isimler yer almaktadır.
Çıkış Yok (No Way Out) filmi Los Angeles'a yeni taşınan yetenekli fotoğrafçı Nick'in (Joey Bicicchi) hikayesini anlatmaktadır. Nick, özgür ruhlu, güzel ve çekici bir kadın olan Tessa (Maia Mitchell) ile tanışır ve ona aşık olur. Nick'in hayatı, Tessa'nın ondan istediği bir şeyi yapmasıyla altüst olur ve bu istek, karanlık bir gerçeği ortaya çıkarır.
Bu gerçek, genç sevgilileri intikam ve yıkıma sürükleyecektir.
Filmin erotik yanları, yoğun cinsellik içeren sahnelerle doludur ve karakterler arasındaki duygusal yakınlık ve çekim ön plandadır. Özellikle Maia Mitchell'in canlandırdığı karakterin cüretkar ve çekici tavırları, filmde erotik bir atmosfer oluşturmaktadır. Film, bu erotik unsurları öne çıkararak izleyiciyi büyülemeyi ve gerilimi artırmayı başarmaktadır.
Aşkın sınırlarını, bağlılığı ve sadakati sorgulayan Çıkış Yok (No Way Out) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın