Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
66 Görüntülenme
Çingeneler Zamanı – Time of the Gypsies izle
8.1 IMDB Puanı

Çingeneler Zamanı – Time of the Gypsies izle

(Time of the Gypsies)
Yönetmen
Senaryo Emir Kusturica, Gordan Mihic
Ödüller 3 ödül & 5 Adaylık.
Çingeneler Zamanı (Time of the Gypsies, Original adı: Dom za vesanje) komedi, suç ve dram türlerinde öne çıkan 1988 yapımı Yugoslavya, İtalya, İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Çingeneler Zamanı (Time of the Gypsies, Original adı: Dom za vesanje) filminin filminin yönetmeni Emir Kusturica'dır. Kusturica, Yugoslav asıllı bir yönetmen ve senaristtir ve genellikle sıra dışı ve etkileyici filmleriyle tanınır. Filmografisindeki diğer önemli çalışmalar arasında Underground ve Black Cat, White Cat filmleri yer almaktadır. Filmin başrollerinde ise Davor Dujmović, Perhan'ı; Bora Todorović, Ahmed'i; Ljubica Adžović ise Khatidža'yı canlandırdı. Çingeneler Zamanı Emir Kusturica'nın en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilmektedir.
Film Perhan adında büyü güçlerine sahip olan bir gencin Yugoslavya’da küçük bir kasabada başlayıp, Milano'nun suç dünyasında son bulan hayat macerasını anlatmaktadır.
Perhan, büyükannesi,kız kardeşi Danira'nın ve amcası Merdžan'ın yanında yaşamaktadır. Perhan’ın büyükannesi insanları iyileştirme gibi bir takım doğaüstü güçlere sahiptir. Perhan’da bazı telekinetik yetenekleri miras almıştır. Perhan Azra adında bir kızla evlenmek ister, ancak annesi izin vermez, annesinin ölen bir Sloven askerle gayri meşru ilişkisinden doğan bir çocuktur aynı zamanda Perhan’ın hiç bir birikimi yoktur. Perhan kendini bir anda Çingene çetelerinin içinde bulur ve beklenmedik sorunlarla mücadele etmek zorundadır.
Çingeneler Zamanı (Time of the Gypsies, Original adı: Dom za vesanje) Emir Kusturica'nın yönettiği ve unutulmaz bir dramadır. Perhan adlı genç bir Romanyalı, amcası Ahmed'in liderliğindeki Gypsy çeteleri arasında telekinetik güçlerini keşfederken, aşk, aile bağları ve suç dolu bir maceraya atılır. Bu heyecan verici macerayı Full HD 1080p kalitesinde , Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle FilminiFullHDizle.com'un benzersiz kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın