Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
28 Görüntülenme
Da Vinci Şifresi izle
6.6 IMDB Puanı

Da Vinci Şifresi izle

(The Da Vinci Code)
Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code) gizem ve gerilim türlerinde öne çıkan 2006 yılı Amerika, Malta, Fransa, İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Ron Howard tarafından yönetilen film, Dan Brown'ın aynı adlı 2003 romanına dayanmaktadır. Tom Hanks, Audrey Tautou, Ian McKellen, Alfred Molina, Jürgen Prochnow, Jean Reno ve Paul Bettany gibi isimlerin yer aldığı film, Robert Langdon film serisinin ilk bölümüdür. Filmin başrollerinde oldukça tecrübeli olan oyuncular yer almıştır. Forrest Gump izleyicileri, Er Ryan’ı Kurtarmak izleyicileri, Yeşil Yol (1999) izleyicileri, Tom Hanks’i tanıyacaktır. Amelie (2001) izleyicileri,  Audrey Tautou ‘yu ve Özel Ekip (2015) izleyicileri Jean Reno’ yu diğer başarılı rollerinden tanıyacaktır.
Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code) filminin konusu ünlü Louvre müzesi küratörü Jacques Saunière'in gizemli bir şekilde öldürülmesiyle başlar. Saunière'nin cesedi, Leonardo da Vinci'nin eserlerinde gizli mesajlar ve şifreler bulunan bir dizi ipucuyla birlikte bulunur. Harvard Üniversitesi'nden dini semboloji profesörü Robert Langdon, Fransız polis kriptografı Sophie Neveu ile birlikte, bu gizemi çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. Kutsal Kase’nin peşinden aksiyon gerilim ve macera dolu bir yolculuğa çıkan ikili tanımadıkları bir çok karanlık güç ile mücadele etmek ve hayatta kalarak kayıp olan Kutsal Kase’yi bulmak zorundadırlar.
Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code filmini, kesintisiz ve reklamsız bir şekilde yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izlemek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Filminifullhdizle.com en iyi film izleme platformu olarak, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, film keyfinizi en üst düzeye çıkarırken, reklamlardan ve kesintilerden uzak bir deneyim sunar. Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code) bu platform aracılığıyla izleyerek, benzersiz bir sinema deneyimi yaşayabilir ve filmin tadını kesintisiz bir şekilde çıkarabilirsiniz.
Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema keyfinizi artırın ve Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code) benzeri filmleri kesintisiz izleyin. İyi seyirler dileriz.Resimler 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın