Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,897 Görüntülenme
Deseo izle
4.6 IMDB Puanı

Deseo izle

(Deseo)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 97 dakika
Deseo izle, Deseo + 18, erotik, dram, komedi, romantik türlerinde öne çıkan 2013 yılı Meksika filmlerindendir. Deseo filminin yönetmenliğini Antonio Zavala Kugler, senaristliğini ise, Arthur Schnitzler ve Antonio Zavala Kugler birlikte üstlenmişlerdir. Deseo filmi Arthur Schnitzler'in tartışmalı oyunu Reigen’in modern bir uyarlamadır.
Deseo oyuncuları arasında Christian Bach (La Señora), Ari Borovoy (El Joven), Pedro Damián (Marido), Paulina Gaitan (Leocadia), Edith González (Actriz), Paola Núñez (Marie), Gerardo Taracena (Marino), Leonor Varela (Muchacha), Geraldine Zinat (La Francesa), Loló Navarro (Nana), Olivia Andrews (Mujer Guapa), Alejandro Garmendia (Don Simón), Baltazar Zavala (Candidato), Francisco Aguirre (Senador), Víctor Zavala Kugler (Sacerdote), Patricia Zavala (Esposa), Genoveva Melo (Esposa), Rosa María de la Vega (Esposa) gibi sinema oyuncuları yer almaktadır.
Deseo konusuna gelecek olursak film, Meksika'nın bir şehrinde geçen sekiz kısa hikayeyi ve bu hikayelerin merkezindeki bir dizi erotik karşılaşmayı konu edinmektedir. Bu karşılaşmalar, çeşitli karakterler arasında yaşanan sekiz kısa hikayeden oluşur ve her bir hikaye bir öncekiyle bağlantılıdır, böylece bir döngüsel yapı oluştururlar. Her bir öykü, farklı bir çiftin veya karakterlerin bir araya gelmesini ve genellikle yasak veya gizli bir buluşma sırasında yaşadıkları romantik ya da cinsel çekimleri ele alır. Karakterler arasında bir aktris, bir genç adam, bir evli adam, çeşitli kadınlar ve erkekler yer alır. Bu buluşmalar sırasında, karakterler arzularını, korkularını ve romantik beklentilerini ifade ederken, aynı zamanda toplumsal normlar ve kişisel sınırlar arasındaki çatışmaları da yansıtırlar.
Deseo filmi yorumlarına bakacak olursak eleştirmenler, filmin erotik gerilimi ve karakter etkileşimlerini keşfetme biçimini övdü; bazı izleyiciler bu unsurları büyüleyici bulurken, diğerleri yetersiz buldu. Filmin bulmaca gibi parça parça anlatımının, izleyiciye göre ya büyüleyici ya da kafa karıştırıcı olabileceğini belirtti. Başka bir eleştirmen, filmin karakterlerin duygusal derinliklerini ve ilkel içgüdülerini keşfetmesini zenginleştiren muhteşem prodüksiyon, yönetim ve müziği övdü. Erotik tonlarına rağmen, film açık bir çıplaklıktan kaçınarak, arzunun duygusal ve duyusal yönlerine odaklanıyor. Filmin, açık içerikten kaçınarak yüksek düzeyde erotizmi koruması etkileyici bir başarı olarak değerlendirildi.
Film izleyicilerinin yorumlarına bakılırsa beklentiyi karşılayacak bir film olduğu söylenebilir.
Deseo filminin IMDb puanı 4.6 olarak belirlenmiştir. Deseo Çingene Kızı Zeugma izleyicileri tarafından beğenilen bir romantik komedi filmidir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Deseo filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Deseo benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. +18 Erotik Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Deseo tarzı filmler ile birbirinden kaliteli Romantik Komedi filmlerinin tadını çıkarın.

Resimler 10

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın