Türkçe Dublaj Fragman
34 Görüntülenme
Entourage (2015) izle
6.5 IMDB Puanı

Entourage (2015) izle

(Entourage)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 104 dakika
Yönetmen
Senaryo Doug Ellin, Rob Weiss
Entourage, 2015 yılında yayınlanan bir Amerikan komedi filmidir. Doug Ellin tarafından yazılan ve yönetilen film, aynı adı taşıyan HBO televizyon dizisinin devamı niteliğindedir. Başrollerde Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara ve Jeremy Piven yer alırken, oyuncu Vincent Chase'in yönetmenlik denemesinde bütçeyi aşması ve yeni atanan stüdyo başkanı Ari Gold'dan daha fazla para istemesini konu alır. Diziye benzer şekilde, birçok ünlü sporcu ve oyuncu kendilerini oynarken, diziden birçok yardımcı oyuncu da rollerini yeniden canlandırır. Film adeta yıldızlar şöleni diyebiliriz.
Filmin konusu, dizi finalinden sadece dokuz gün sonra başlar. Vincent Chase, eşiyle ayrılmış ve onu neşelendirmek için arkadaşları Ellin, Johnny ve Turtle ile bir parti düzenler. Kariyerinde yeni bir şeyler yapmak isteyen Vincent, eski ajanı olan ve şimdi stüdyo başkanı olan Ari Gold'u arar. Ari, Vince'e ilk stüdyo yapımı için başrol teklif eder, ancak Vince sadece kendisi yönetirse kabul edeceğini söyler. Sekiz ay sonra, Vince'in yönetmenlik denemesi olan Hyde filminin post prodüksiyonu sırasında 15 milyon dolar bütçenin üzerine çıkmıştır. Daha fazla paraya ihtiyaç duyan Vince, Ari'ye filmi tamamlamak için ek 10 milyon dolar alıp alamayacaklarını sorar.
Filmin genelinde, Vince'in filmi tamamlamak için mücadelesi, ilişki sorunları ve arkadaşlarının desteği gibi temalar işlenir. Hikaye, Vince'in romantik ilişkilerinden birinin basına sızması sonucu stüdyo başkanı Ari Gold ile yaşadığı çatışmalarla doruğa ulaşır.
Birbirinden güzel anlarıyla sizi ekrana kilitleyecek olan bu muhteşem filmi kaçırmayın. Sizi her an düşünmeye, hissetmeye ve eğlenmeye sevk eden bu büyüleyici yapıtı, Filminifullhdizle.com kalitesiyle filmi indirmeden online ve tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın