Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,474 Görüntülenme
Evham (Homesick) izle
5.6 IMDB Puanı

Evham (Homesick) izle

(Homesick)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 106 dakika
Evham (Homesick, orijinal adı: De nærmeste) Anne Sewitsky tarafından yönetilen 2015 yapımı +18, erotik ve dram türlerinde öne çıkan bir Norveç filmidir. Aynı zamanda Evham (Homesick) filminin senaryosunu da Anne Sewitsky yazmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Ine Marie Wilmann Charlotte, Simon J. Berger Henrik, Anneke von der Lippe Anna, Silje Storstein Marte, Oddgeir Thune Dag, Kari Onstad Winge Kirsten, Terje Strømdahl Bjørn, Ida Marianne Vassbotn Klasson Elin, Oscar Ducasse Oscar, Arturo Tovar Marco, Anna Dworak Psikolog, Hans Rønningen Erik ve Even Nyhoff Annas Nye Kjaereste karakterlerini canlandırmaktadır.
Evham (Homesick) filmi aile, kimlik ve ilişkiler üzerine odaklanırken, ana karakter Charlotte'ın içsel çatışmalarını ve çevresindeki insanlarla olan ilişkilerini konu edinmektedir. Charlotte annesi ve ailesiyle çatışmalar yaşayan genç bir kadındır. Psikologu ile olan seansları ve arkadaşlarıyla olan ilişkileri, Charlotte'ın iç dünyasındaki çelişkileri ve kimlik arayışını yansıtmaktadır.
Charlotte, Henrik adındaki üvey kardeşi ile tanışır ve birbirlerine aşık olurlar. Henrik, Charlotte'un hayatına girdiğinde, hayatı hem iyiye hem de kötüye gitmeye başlar. Charlotte ve Henrik'in anneleri tarafından farklı şekillerde terk edilmelerinden kaynaklanan benzer travmaları paylaşmaları, ikili arasında güçlü bağlar oluşturur. kisi de duygusal olarak hasar görmüştür ve bu da onları birbirlerini anlayabilen tek kişi yapar. Ancak Henrik evlidir ve bu durum ilişkilerini karmaşık hale getirir.
Evham (Homesick) filmini en iyi film izleme sitelerinden ve reklamsız film izleme sitesi olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede, reklamsız ve Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın