Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,529 Görüntülenme
Fırtınalı Bir Gece (Grand Isle) izle
4.7 IMDB Puanı

Fırtınalı Bir Gece (Grand Isle) izle

(Grand Isle)
Senaryo Iver William Jallah, Rich Ronat
Grand Isle izle, Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) Stephen Campanelli'nin yönettiği bir Amerikan +18, erotik, aksiyon, gerilim filmidir. 1988 yılında, Walt (Nicolas Cage) sorunlu bir ilişkiye sahip vietanam gazisi eski bir askerdir. Walt’ın karsı Fancy, yanında çalışmaya gelen genç tamirci Buddy'ye (Luke Benward) ilgi duymaya başlar. Büyük bir kasırga yaklaşırken, Buddy'nin arabası bozulur ve geceyi Walt ve Fancy'nin evinde geçirmek zorunda kalır. Fancy, Buddy'yi baştan çıkarmaya çalışırken, Walt, Buddy'ye karısını öldürmesi için para teklif eder. Buddy Fancy’nin gerçek niyetini öğrenince işler yolundan çıkar. Evin bodrumunda tutsak edilen genç bir adamı bulan Buddy, büyük bir karmaşanın ortasında bulur kendisini.
Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) filmi Kamera (Cam) izleyicileri tarafından çok beğenilen filmlerden birisidir. Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) fragmanı, filmi oldukça dikkat çekmiştir. FilminiFullHDizle.com adresinde Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) altyazılı izleme, Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) dublaj izleme seçenekleri ile paylaşılmıştır.
Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) filminin IMDb puanı 4.7 olarak belirlenmiştir. Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) Amerika Filmleri izleyicileri tarafından beğenilen bir aksiyon filmidir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Uzay Filmlerini paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Grand Isle (Fırtınalı Bir Gece) tarzı filmler ile birbirinden kaliteli Aksiyon filmlerinin tadını çıkarın.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın