258 Görüntülenme
Furiosa: Bir Mad Max Destanı

Furiosa: Bir Mad Max Destanı

(Furiosa: A Mad Max Saga)
Yönetmen
Senaryo George Miller, Nick Lathouris
Furiosa: Bir Mad Max Destanı - Furiosa: A Mad Max Saga, yönetmenliğini ve senaristliğini George Miller'ın üstlendiği, Anya Taylor-Joy'un başrolünde olduğu, post-apokaliptik bir aksiyon macera filmidir.
Film, Mad Max: Fury Road'un (2015) bir yan hikayesi ve Mad Max serisinin beşinci filmidir. 23 Mayıs 2024'te sinemalarda gösterime girecektir.
Hikaye, genç Furiosa'nın “Anaların Yeşil Diyarı” olarak adlandırılan bir yerden kaçırılmasını ve liderliğini yaptığı bir grup savaşçı ile birlikte çölde bir yolculuğa çıkmasını konu almaktadır. Furiosa, kendi halkının yanına geri dönmek istemektedir ancak bu yolculukta birçok zorlukla karşılaşır. Yolda, farklı klanlarla, tehlikeli arazi koşullarıyla ve düşmanlarla mücadele etmek zorunda kalır. Ancak Furiosa, içindeki güç ve azimle bu zorlukların üstesinden gelir ve kendi hikayesini yazmaya başlar.
Furiosa, Dementus ve The Immortan Joe gibi iki tiranın egemenlik için savaştığı bir dünyada birçok sınavı geçmek zorunda kalır.
Furiosa: Bir Mad Max Destanı - Furiosa: A Mad Max Saga ile Mad Max evreninin derinliklerine inen, heyecan verici bir yolculuğa dahil olmak için filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde filmi izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın