Türkçe Altyazılı Fragman
655 Görüntülenme
Gençlik – Youth (2015) izle
7.3 IMDB Puanı

Gençlik – Youth (2015) izle

(Youth)
Senaryo Paolo Sorrentino
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 22 ödül & 57 adaylık. total
Paolo Sorrentino'nun yönettiği Youth - Gençlik, 2015 yapımı bir film ve İtalyan yönetmenin en dokunaklı eseri olarak öne çıkıyor. Michael Caine ve Harvey Keitel'in performansları, filmdeki yaşam bilgeliğini ve duygusal zenginliği ortaya çıkarıyor.
Film, iki eski arkadaşın İsviçre'deki bir kaplıca otelinde geçen hikayesini anlatıyor, biri emekli bir besteci, diğeri ise aktif bir yönetmendir. Hikaye iki eski arkadaşın yaşlılık dönemlerindeki içsel keşiflerini ve duygusal deneyimlerini ele alır. Film, karakterlerin ilişkilerini, aşklarını ve geçmişlerini keşfederken, erotik unsurları da ustalıkla işler, erotik ve duygusal unsurları bir araya getirerek izleyiciyi derin bir deneyime davet eder. Film yaşlanmanın ve yaşamın geçiciliği ve aşk gibi evrensel temaların altını çizerken, aynı zamanda esprili anlar ve tuhaf karakterleri ile gizli bir zenginlik sunuyor.
Filminifullhdizle.com ayrıcalığıyla Full HD 1080p kalitesindeki bu filmi izlerken, karakterlerin duygusal yolculuklarına tanık olacak ve hayatın anlamı üzerine derin düşüncelere dalacaksınız. Keyifli seyirler.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın