Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
29 Görüntülenme
Piyanist (2002) izle
8.5 IMDB Puanı

Piyanist (2002) izle

(The Pianist)
Yönetmen
Senaryo Ronald Harwood, Wladyslaw Szpilman
Ödüller 3 Oscar Kazandı. 57 ödül & 74 adaylık. total
Piyanist (The Pianist) biyografi, müzikal, dram türlerinde öne çıkan 2002 yılı Fransa, Polonya, Almanya, İngiltere, ABD ortak yapımı bir filmdir. Filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Roman Polanski, başrolünü ise Adrien Brody'nin yer aldığı bir filmdir. Diğer oyuncular arasında Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Emilia Fox gibi isimler de bulunuyor. Piyanist (The Pianist) Władysław Szpilman'ın gerçek yaşam öyküsünden esinlenilerek sinemaya aktarılmış bir filmdir.
Piyanist (The Pianist) filmi Yahudi Soykırımı sırasında hayatta kalma mücadelesinin dokunaklı bir hikayesini sunmaktadır. Film Polonyalı Yahudi ve müzisyen Wladyslaw Szpilman'ın Nazi işgali sırasında Varşova'daki hayatta kalma mücadelesini anlatır.
Polonya Nazi ordusu tarafından işgal edilmiştir. Bir yandan şehre bombalar yağmakta diğer yandan Yahudiler katledilmektedir. Szpilman’ın ailesi bir toplama kampına gönderilirken Szpilman kurtulur ve hayatta kalma mücadelesi verir. Savaşın zorlu ve korkunç koşulları arasında Nazi subaylarına yakalanmadan hayatta kalmak zorundadır. Szpilman bu zorlu koşullarda sanatını icra etmeye devam eder ve piyano çalarak insanlara bir nebze de olsa umut vermeye çabalar.
Sizde Szpilman’ın mücadele dolu yolculuğuna ortak olmak için Piyanist (The Pianist) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın