Türkçe Altyazılı Fragman
1,232 Görüntülenme
Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk izle
6.7 IMDB Puanı

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk izle

(Godzilla x Kong: The New Empire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 115 dakika
Yönetmen
Senaryo Terry Rossio, Simon Barrett, Jeremy Slater
Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk (Godzilla x Kong: The New Empire) aksiyon, macera ve bilim-kurgu türlerinde öne çıkan 2024 yılı ABD yapımı bir filmdir. Yönetmenliğini Adam Wingard'ın üstlendiği film, devam niteliğindedir ve önceki filmlerdeki olayların üç yıl sonrasında geçmektedir.
İki büyük canavar olan, Godzilla ve Kong, bu sefer yüzleşmek zorunda oldukları bir tehdit karşısında bir araya gelirler. Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk (Godzilla x Kong: The New Empire) filmi Kong'un Hollow Earth adı verilen bir bölgede kendi türünden daha fazlasını keşfetmesiyle başlar. Bu sırada Godzilla büyük bir tehdidi algılar ve canavarlar ve insalık arasında dengeyi sağlamak için harekete geçer. Kong’un türündekiler yüzey dünyasını ele geçirmek isteyen despot bir lider tarafından yönetilmektedir. Godzilla ve Kong dünyayayı kurtarmak için işbirliği yaparak bir büyük bir mücadele vermek zorundadır.
Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk (Godzilla x Kong: The New Empire) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın