1,601 Görüntülenme
Harry Potter ve Lanetli Çocuk (2024) izle

Harry Potter ve Lanetli Çocuk (2024) izle

(Harry Potter And The Cursed Child)
Yönetmen
Senaryo Steve KlovesJ.K. Rowling
Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Harry Potter And The Cursed Child) aksiyon, macera ve fantastik türlerinde öne çıkan 2024 yılı ABD, İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Harry Potter And The Cursed Child) filminin yönetmen koltuğunda usta yönetmen David Yates bulunuyor. David Yates, Harry Potter serisinin son filmlerinden biri olan Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı (Harry Potter and the Order of the Phoenix) ile başlayarak serinin bir çok filmini yönetti ve bu nedenle Harry Potter evrenini hakkında oldukça büyük bir tecrübeye sahiptir. Filmin oyuncu kadrosunda Anthony Boyle (Scorpius Malfoy), Chris Columbus (Hagrid), Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermione Granger), Nick Robinson (Albus Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Tom Felton (Draco Malfoy) gibi tanınmış isimler yer alıyor. Steve Kloves ve J.K. Rowling'in senaryosu, Harry Potter evreninin derinliklerine dalmamızı ve sevilen karakterlerin yeni maceralarını keşfetmemizi sağlıyor.
Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Harry Potter And The Cursed Child) aslında bir tiyatro oyunudur ve daha önce kitabıda yayınlanmıştır. Sonrasında hayran kitlesinin de etkisiyle bu kitap film olarak yayınlanmıştır. Diğer filmlerden yıllar sonra Harry artık 3 çocuğu olan yetişkin bir babadır. Oğlu Albus Severus Potter, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na başlamak üzeredir.
Albus Potter, Hogwarts’ta alışmaya çalışırken burada Draco Malfoy'un oğlu Scorpius Malfoy ile beklenmedik bir arkadaşlık kurar. Albus'un babasının ünlü geçmişi, onun okulda kabul görmesini zorlaştırır. Bir yandan Harry'nin gölgesinde yaşamak, diğer yandan babasının beklentileriyle başa çıkmak zorunda kalır. Bu arada, Hogwarts'ta yaşananlar sadece Albus'u değil, Harry ve arkadaşlarını da etkiler. Zaman yolculuğu ile geçmişteki hataları düzeltmek isteyen Harry beklenmedik kötü sonuçlara yol açar. Geçmişi ile yüzleşirken oğlu Albus ile olan bağlarını da güçlendirir Harry. Bu sırada karanlık güçler ortaya çıkamaya başlar. Harry ve arkadaşları, Hogwarts ve sihir dünyasını tehdit eden bu güçlere karşı bir kez daha bir araya gelirler ve büyük bir mücadele vermek zorunda kalırlar.
Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Harry Potter And The Cursed Child) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın