109 Görüntülenme
Her Şey Aşk İçin (2023) izle
4.3 IMDB Puanı

Her Şey Aşk İçin (2023) izle

(Her Sey Ask Için)
Yönetmen
Senaryo Ahmet Kapucu
Her Şey Aşk İçin romantik ve komedi türlerinde öne çıkan 2023 yapımı bir Türk filmidir. Filmin yönetmenliğini Ahmet Kapucu üstlenmiştir, başrollerinde Zafer Algöz, Safa Sarı, Özlem Türkad ve Eslem Akar gibi isimler bulunmaktadır.
Her Şey Aşk İçin filmi Sedef ve Alper adlı bir çiftin evlilik planları yapması ile başlayan maceralarını anlatmaktadır. Sedef ve Alper, birbirlerine olan aşklarını evlilikle taçlandırmaya karar verirler. Ancak bu mutlu kararları, Sedef'in dedesi Emekli Albay İskender'in bir sürpriziyle gölgelenir. İskender, Alper'in bedelli askerlik yapmış olduğunu öğrenince, evliliklerine onay vermek için özel bir koşul ileri sürer: Alper'in, İskender'in çiftliğinde 30 günlük bir askeri eğitimden geçmesi gerekmektedir.
Bu beklenmedik şart, Alper için tahmin ettiğinden çok daha zorlu bir deneyim olur. Alper bu sırada İskender'in vasiyetini bulur ve alzheimer olduğunu öğrenir. Alzheimer hastalığına yakalanan İskender, hafızasını giderek kaybetmektedir ve Alper ile Sedef, onunla daha derin bir bağ kurmak için bu yolculuğa çıkarlar.
Bu beklenmedik yolculuk, hem Alper ve Sedef'in ilişkisini sınar hem de İskender'in unutulmaz mirasını yaşatma mücadelesini beraberinde getirir. Ama en önemlisi, bu yolculuk, aşkın ve bağlılığın ne kadar güçlü olduğunu gösterir ve çiftimizi birbirlerine daha da yakınlaştırır.
Sizde Sedef ve Alper komedi ve romantizm dolu macerasına ortak olmak için Her Şey Aşk İçin filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın