Tek Parça Alternatif Fragman
978 Görüntülenme
Hüddam 4: Ahmer izle

Hüddam 4: Ahmer izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Hayal Sanat, Vagon Film
  • Film Süresi 86
Hüddam 4: Ahmer, 2024 yapımı cin temalı bir korku filmidir. Utku Uçar tarafından yazılan ve yönetilen bu korku filmi, başrollerde Tuğba Şükmen, Eser Ağçalı, Alperen Aktaş, Ayşe Kaya ve Tamer Aktulum gibi oyuncuları bir araya getiriyor. Filmin odak noktası, çocuk sahibi olma arzusuyla çıktıkları yolculukta cinlerin karanlık dünyasına adım atan bir çiftin hikayesidir. Gonca (Tuğba Şükmen) ve Erdem (Eser Ağçalı) adlı çift, çocuk sahibi olmak isteyen ancak bir türlü başaramayan bir çifttir. Umutsuz bir şekilde, son çare olarak bir hoca olan Ahmer'e (Alperen Aktaş) başvururlar. Ancak, bu başvuruyla birlikte cinlerin karanlık dünyasına adım atarlar ve hayatları alt üst olur.
Cinler, filmde karanlık ve ürkütücü atmosferi arttıran önemli unsurlardan biridir. Erdem ve Gonca, cinlerle karşılaştıklarında, dünyanın bilinmeyen ve korkunç güçleriyle ve beklenmedik olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar. Cinlerin varlığı, filmdeki gerilimi ve korkuyu arttıran bir unsur olarak işlenir. Gizemli olaylar ve korkutucu anlar, cinlerin varlığının etkisiyle daha da kuvvetlenir ve izleyicilere unutulmaz bir korku deneyimi sunar.
Sizde bu karanlık ve ürkütücü maceraya dahil olmak ve kabus dolu bir serüvende gerilimi doruklarına kadar yaşamak için Hüddam 4: Ahmer filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde filminifullhdizle.com kalitesiyle izleyin. İyi seyirler

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın