Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
58 Görüntülenme
İçinde Yaşadığım Deri izle
7.6 IMDB Puanı

İçinde Yaşadığım Deri izle

(The Skin I Live In)
Senaryo Pedro Almodóvar, Agustín Almodóvar, Thierry Jonquet
Ödüller 1 BAFTA Award28 wins & 69 nominations total.Won 1 BAFTA Award28 ödül & 69 Adaylık. total
İçinde Yaşadığım Deri Pedro Almodóvar tarafından yönetilen ve Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes, Jan Cornet ve Roberto Álamo gibi oyuncuların yer aldığı bir İspanyol gerilim ve melodram türünde bir filmdir.
Filmin konusuna gelecek olursak Robert Ledgard adlı bir cerrahın, insan derisini yanıklara ve böcek ısırıklarına karşı dayanıklı hale getiren bir yapay deri yetiştirme çalışmalarını konu alır. Robert’in deneyeleri yasal olarak durdurulur fakat Robert gizlice deneyelerine devam eder.
Kızının ölümünden sorumlu tuttuğu bir gencin cinsiyetini değiştirir ve ölen karısı gibi görünmesi için estetik operasyonlar yapar. Cinsiyeti ve kişiliği değişen Vera, esaret altında yaşadığı korkunç deneyimlerle mücadele ederken, geçmişte yaşanan trajik olayları ve kendi kimliğiyle ilgili gerçekleri keşfeder.
İçinde Yaşadığım Deri, insan doğası ve kişisel kimlik kavramlarının sorgulandığı derin bir dram, korku ve gizem filmidir. Bu maceraya sizde ortak olmak için İçinde Yaşadığım Deri filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın