Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
17 Görüntülenme
Illusions Perdues (2021) izle
7.4 IMDB Puanı

Illusions Perdues (2021) izle

(Lost Illusions)
Yönetmen
Senaryo Xavier Giannoli, Honoré de Balzac, Jacques Fieschi
Ödüller 9 ödül & 23 Adaylık.
Sönmüş Hayaller (Illusions Perdues), dram ve romantik türlerinde öne çıkan 2021 yılı Fransa, Belçika ortak yapımı bir filmdir. Sönmüş Hayaller (Illusions Perdues) filminin yönetmeni Xavier Giannoli'dir. Bu filmdeki oyuncu kadrosunda Benjamin Voisin, Cécile de France, Vincent Lacoste, Xavier Dolan, Gérard Depardieu ve Jeanne Balibar gibi isimler yer almaktadır. Senaryo ise Xavier Giannoli ve Jacques Fieschi tarafından yazılmıştır. Sönmüş Hayaller (Illusions Perdues) filmi Honoré de Balzac'ın klasik romanının modern bir şekilde sinemaya uyarlanması sonucu ortaya çıkmıştır. Sönmüş Hayaller (Illusions Perdues) 1820'lerde Fransa'da geçen bir hikayeyi anlatır.
Kahramanımız mütevazı bir aileden gelen ve edebi üne sahip genç şair Lucien de Rubempré’dir. Genç şair Lucien de Rubempré, yerel bir soylunun karısıyla yaşadığı skandal sonrası Paris'e gelir. Burada edebi dünyada kendine yer edinmeye çalışırken, gerçeklerle yüzleşir. Lucien, entrikalar, yozlaşma ve hırsızlıkla dolu dünyada kendini bulur. İdealleri ve sanatı arasında bir seçim yapmak zorunda kalırken, kendi çıkarları için ne kadar ileri gidebileceğini sorgular. Bu yolculukta, kaybedilen masumiyetin ve umutların peşinden giderek hayatı boyunca tutunmaya çalışırken yaşadığı mücadele anlatılır.
Sönmüş Hayaller (Illusions Perdues) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.