2,111 Görüntülenme
Kung Fu Panda 4 izle

Kung Fu Panda 4 izle

(Kung Fu Panda 4)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Film Süresi 94 dakika
Senaryo Jonathan Aibel, Glenn Berger
Kung Fu Panda 4, DreamWorks'un popüler serisinin devam filmidir. Film animasyon, macera ve aksiyon türlerinde öne çıkmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Mike Mitchell'dır ve Stephanie Ma Stine, yazar koltuğunda ise Jonathan Aibel, Glenn Berger ve Darren Lemke yer almaktadır. Filmin karakter tasarımları ve animasyonlar DreamWorks Animation stüdyosu tarafından gerçekleştirilmiştir.
Filmin konusuna gelecek olursak bu filmde, kahramanımız Po, Barış Vadisi'nden ayrılarak büyük şehre gider. Ancak beklenmedik bir düşman olan The Chameleon şehirde onu beklemektedir. The Chameleon, Po'nun geçmişinden düşmanları çağırabilen bir yeteneğe sahiptir. Bu düşmanlar arasında Shifu'nun eski öğrencilerinden biri ve pandalardan kurtulmak isteyen bir turna bulunmaktadır.
Po hem en güçlü düşmanlarıyla başa çıkmak hem de yerine bir halef bulmak zorundadır.
Bu filmde, Jack Black'e ek olarak Awkwafina, Viola Davis, Dustin Hoffman, James Hong, Bryan Cranston, Ian McShane, Ke Huy Quan ve diğerleri gibi bir dizi yetenekli oyuncu yer almaktadır. Hans Zimmer ve Steve Mazzaro tarafından bestelenen film müziği ile desteklenen Kung Fu Panda 4, 8 Mart 2024'te vizyona girecektir.
Bu heyecan dolu maceraya katılmak için, Kung Fu Panda 4 filmini filminifullhdizle.com adresinden Full HD 1080p çözünürlüğünde Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın