Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
14,903 Görüntülenme
Leeches izle
3.8 IMDB Puanı

Leeches izle

(Leeches)
Senaryo David Albahari, Dragan Marinkovic, Dusan Spasojevic
Ödüller 3 ödül & 1 nomination

Leeches (Gizli Tutkular) izle, Leeches (Gizli Tutkular) +18, erotik, dram, türlerinde öne çıkan 2019 yılı Sırbistan, Hırvatistan, Kuzey Makedonya ortak yapımı bir filmdir.

Petar Mitić, Sırbistan'da büyük bir sosyal ve politik kriz döneminde yaşayan bir yazardır. Yazdığı yazılar ve televizyon programlarında, dönemin lideri Slobodan Milošević ve rejimine karşıt görüşlerini dile getirir. Devlet Güvenlik Servisi ile yaşadığı yakın temaslar, Petar'ı paranoya ve sürekli bir gerilim içine sürükler. Bu süreçte, gizemli semboller ve matematiksel teorilerle dolu bir dünyada, hem aşk hem de tehlikeyle dolu bir serüvene adım atar. Bu karmaşık ve tehlikeli yolculuk, Petar'ın hem kendisini hem de çevresindekileri sorgulamasına neden olur. Sonunda, Petar hayatında radikal bir değişiklik yaparak Kanada'da yeni bir başlangıç yapar, ancak geçmişi onu bırakmayacaktır.

Leeches (Gizli Tutkular) Erotik Filmi yorumlarına bakacak olursak filmolumlu eleştiriler almıştır.

İlişki Durumu: Açık İlişki (Permission) filmi Yatak Odası izleyicileri tarafından yoğun ilgi ile izlenen bir film olmuştur.

İlişki Durumu: Açık İlişki (Permission) imdb puanı 8.2 dir. İlişki Durumu: Açık İlişki (Permission)film izleyicileri tarafından beğenilen bir erotik filmdir.

Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde İlişki Durumu: Açık İlişki (Permission) filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme platformlarından biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar. İlişki Durumu: Açık İlişki (Permission) filmi, Türkçe dublajlı veya altyazılı olarak izlemek için Filminifullhdizle.com’u ziyaret edin. Leeches (Gizli Tutkular) Erotik Filmi Türkçe dublaj izleyicileri ve Leeches (Gizli Tutkular) Erotik Filmi Türkçe altyazılı izleyicileri için ideal bir seçimdir.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Leeches (Gizli Tutkular) Erotik Filmi benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. +18 Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Leeches (Gizli Tutkular) Erotik Filmi tarzı filmler ile birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın