426 Görüntülenme
Melissa P. izle
4.8 IMDB Puanı

Melissa P. izle

(Melissa P.)
Melissa P. izle, Melissa P. +18, erotik, dram türlerinde öne çıkan 2005 yılı İtalya, İspanya ortak yapımı bir filmdir. Melissa P. filmi Melissa Panarello adlı yazarın Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabının sinemaya uyarlamasıdır. Melissa Panarello’nun ilk kitabı 100 colpi di spazzola prima di andare a dormire/Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi 30 dilde 41 ülkede yayımlanmış ve pek çok ülkede en çok satanlar listesine girmiştir. Erotik bir kitap olması sebebiyle pek çok ülkede yasaklanmıştır. Melissa P. Filminin yönetmenliğini Luca Guadagnino, senaristliğini ise Guadagnino, Barbara Alberti ve Cristiana Farina üstlenmişlerdir. Melissa P. oyuncuları arasında María Valverde, Letizia Ciampa, Primo Reggiani, Fabrizia Sacchi, Geraldine Chaplin, Nilo Zimmerman, Claudio Santamaria, Carlo Antonelli, Pier Giorgio Bellocchio, Marcello Mazzarella, Elio Germano, Alba Rohrwacher, Davide Pasti, Francesca Madaro, Esmeralda Prete, Roberta Bray, Maria Teresa Bagardo, Giulio Berruti gibi isimler yer almaktadır.
Melissa P. filmi oyuncularının rol aldığı bazı filmler:
María Valverde: "Cracks" - "Kırık Kalpler", "Three Meters Above the Sky" - "Aşka Yükseliş", "Exodus: Gods and Kings" - "Mısır Tanrıları: Exodus"
Letizia Ciampa: "The Last Kiss" - "Son Öpücük", "The Passion of the Christ" - "Tutku - İsa Mesih'in Çilesi"
Primo Reggiani: "Notte prima degli esami" - "Sınav Gecesi", "Tutto tutto niente niente" - "Her Şey, Hiçbir Şey"
Fabrizia Sacchi: "Viola di mare" - "Deniz Menekşesi", "Holy Money" - "Kutsal Para"
Geraldine Chaplin: "Doctor Zhivago" - "Dr. Jivago", "Chaplin" - "Çaplin", "The Impossible" - "Yenilmez"
Claudio Santamaria: "Romanzo Criminale" - "Suç Romanı", "They Call Me Jeeg" - "Onlar Beni Jeeg Der", "The First Beautiful Thing" - "İlk Güzel Şey"
Elio Germano: "La nostra vita" - "Bizim Hayatımız", "My Brother is an Only Child" - "Benim Kardeşim Tek Çocuk", "Youth" - "Gençlik"
Alba Rohrwacher: "I Am Love" - "Benim Adım Aşk", "Happy as Lazzaro" - "Mutlu Lazzaro", "The Wonders" - “Mucizeler”
Davide Pasti: "I am not afraid" - "Korkmuyorum", "Era mio fratello" - "O, Benim Kardeşim"
Giulio Berruti: "The Lizzie McGuire Movie" - "Lizzie McGuire", "Monte Carlo" - "Monte Carlo", "Walking on Sunshine" - "Güneşte Yürümek.
Melissa P. konusuna gelecek olursak film genç bir kız olan Melissa'nın cinsellik, ilişkiler ve aile ilişkileri gibi karmaşık konularla başa çıkma sürecini ele almaktadır. Hikaye, Melissa'nın Daniele adında bir gençle olan ilişkisinin karmaşıklıklarıyla başlar. Daniele'nin soğuk ve duyarsız tutumu, Melissa'yı duygusal olarak yıpratır ve kendi değerini sorgulamasına neden olur. Bu deneyim, Melissa'nın cinsellikle ve ilişkilerle olan bağlarını sorgulamasına ve keşfetmesine yol açar. Melissa'nın deneyimlediği cinsel keşifler ve ilişkiler, onun kendi cinsel kimliğini ve sınırlarını anlamaya çalıştığı bir süreçtir.
Melissa P. filmi yorumlarına bakacak olursak genel olarak oldukça iyi yorumlara sahip bir film olarak karşılıyor film izleyicilerini.
Film izleyicileri özellikle Melissa P. filmi müziklerini çok beğenmiş, filmin müzikleri Jocelyn Pook tarafından bestelenmiştir. Melissa P. müzikleri, filmin duygusal ve romantik atmosferi güçlendirmek için özenle seçilmiştir.
Melissa P. filmi Love Lies Bleeding izleyicileri tarafından çok beğenilen filmlerden birisidir.
Melissa P. filminin IMDb puanı 4.8 olarak kaydedilmiştir. Bu puan, film hakkında oldukça olumlu ve olumsuz görüşlerin olduğunu gösteriyor. Melissa P. Erotik film izleyicileri tarafından beğenilen bir Erotik filmdir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Melissa P. filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Melissa P. benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. +18 Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Melissa P. tarzı filmler ile birbirinden kaliteli Erotik filmlerinin tadını çıkarın.

Resimler 26

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın