Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
253 Görüntülenme
Midnight Peepshow izle
5.8 IMDB Puanı

Midnight Peepshow izle

(Midnight Peepshow)
Midnight Peepshow +18 ve korku türlerinde öne çıkan 2022 yılı İngiliz yapımı bir filmdir. Andy Edwards, Airell Anthony Hayles, Ludovica Musumeci ve Jake West tarafından yönetilen Midnight Peepshow filmi sokakları dolaşan bir işadamının, Midnight Peepshow adlı bir mekanı keşfetmesiyle başlar. Filmin oyuncu kadrosunda Zach Galligan, Ryan Oliva, Derek Nelson, Jamie Bacon, Richard Cotton, Mark Hampton, Ocean M. Harris, Chiara D’Anna, Bethan Walker, Dylan Baldwin, Miki Davis, Kit Shirley, Roison Browne, Sarah Diamond, Jack Fairbank, Rusty Egan, Crispin Holland, Melanie Thompson, Georgina Bitmead, Beatrice May, Christopher Lloyd James, Iona Stewart-Richardson, Titiana Franic gibi isimler yer almaktadır.
Midnight Peepshow filmi birden fazla korku hikayesi harmanlanarak oluşturulmuş bir filmdir. Şehrin kenar mahallelerinde dolaşan işadamı, şehrin kenar mahallelerinden birinde bulduğu gece kulübüne gider ve burada üç farklı hikaye dinler.
İlk hikaye, bir çiftin ilişkisinde yaşanan talihsiz bir durumu, ikinci hikaye bir kadının eski sevgilileri arasında kaldığı bir durumu ele alır. Üçüncü hikaye ise, mutsuz bir evlilik yaşayan bir kadının karanlık bir yola sapmasını ve sonrasında yaşadığı korkunç deneyimleri anlatır. Bu hikayeler, işadamının korku, arzu ve günahlarla dolu deneyimlerini keşfetmesine yardımcı olur. Ancak, her hikayenin bir bedeli vardır.
Midnight Peepshow filmini en iyi film izleme platformlarından ve reklamsız film izleme platformlarından olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede ve Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle sunulan bu film, sizlere eşsiz bir korku ve heyecan deneyimi yaşatacak. Keyifli seyirler dileriz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın