Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
340 Görüntülenme
Money Shot: The Pornhub Story izle
5.4 IMDB Puanı

Money Shot: The Pornhub Story izle

(Money Shot: The Pornhub Story)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 94 dakika
Money Shot: The Pornhub Story (Pornhub'ın Milyar Dolarlık Hikayesi) +18 filmler ve belgesel filmler türlerinde bir olarak ön plana çıkmaktadır. Money Shot: The Pornhub Story (Pornhub'ın Milyar Dolarlık Hikayesi) filminin yöentmenliğini Suzanne Hillinger üstlenmiştir.
Money Shot: The Pornhub Story (Pornhub'ın Milyar Dolarlık Hikayesi) filminin konusuna gelcek olursak Pornhub şirketi etrafında gelişen olayları incelemektedir bu film. Seks işçileri, eski Pornhub çalışanları, gazeteciler ve cinsel sömürü karşıtı savunucular gibi çeşitli kişilerle yapılan röportajlar aracılığıyla, film 2020'de Pornhub'un çocukları da içeren rızasız ve sömürücü içerikleri barındırmasıyla patlak veren bir skandalı incelemektedir.
Bu belgesel medyada yeterince sesi duyulmayan sex işçilerine sesini topluma duyurabilmeyi amaçlamıştır. Pornografi endüstrisinin görünmeyenlerini, zorlukları ve masum insanların mücadelelerini izleyeceksiniz.
Money Shot: The Pornhub Story (Pornhub'ın Milyar Dolarlık Hikayesi) yorumlarına bakacak olursak genelde olumlu ve iyi yorumlar almış olan bir film olarak karşımıza çıkıyor. Money Shot: The Pornhub Story (Pornhub'ın Milyar Dolarlık Hikayesi), IMDb puanı 5.4 olan bir film olarak değerlendiriliyor ve iyi sayılabilecek bir puan bu.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Money Shot: The Pornhub Story (Pornhub'ın Milyar Dolarlık Hikayesi) filmini izlemek istiyorsanız, size özel olarak tasarlanmış bir film izleme deneyimi sunan Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme platformlarından biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanıza olanak tanır.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Money Shot: The Pornhub Story (Pornhub'ın Milyar Dolarlık Hikayesi) benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, filmin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
En iyi filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Money Shot: The Pornhub Story (Pornhub'ın Milyar Dolarlık Hikayesi) tarzı filmler ile birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın