Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
44 Görüntülenme
Moonfall (2022) izle
5.1 IMDB Puanı

Moonfall (2022) izle

(Moonfall)
Moonfall 2022 yılında vizyona giren bir bilim kurgu felaket filmidir. Moonfal filmi Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Birleşik Krallık, Kanada, Hong Kong ortak yapımı olarak karşımıza çıkmıştır. Filmin yönetmenliğini Roland Emmerich senaristliğini ise Roland Emmerich, Harald Kloser, Spenser CohenRoland Emmerich, Harald Kloser, Spenser Cohen birlikte üstlenmiştir. Moonfall filminin başrol oyuncuları arasında Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Charlie Plummer, Kelly Yu, Carolina Bartczak, Donald Sutherland, Eme Ikwuakor, Maxim Roy, Stephen Bogaert, Andreas Apergis, Azriel Dalman, Frank Schorpion, Kathleen Fee ve Zayn Maloney gibi isimler yer almaktadır.
Başrollerde, Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry, Patrick Wilson ve John Bradley gibi tanınmış isimler yer almaktadır. Halle Berry, NASA yöneticisi ve eski astronot karakteri Jo Fowler'ı canlandırırken, Patrick Wilson eski astronot Brian Harper rolünde ve John Bradley ise komplo teorisyeni K.C. Houseman karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca filmde Michael Peña, Charlie Plummer, Kelly Yu, Carolina Bartczak, ve Donald Sutherland gibi birçok yetenekli oyuncu da yer almaktadır.
Prodüksiyon açısından, film oldukça büyük bir bütçeyle çekilmiş ve görsel efektler açısından oldukça iddialıdır. Montreal'de çekilen film, 61 günlük bir çekim süreci sonrasında tamamlanmıştır. Görsel efektler için dört farklı şirketle çalışılmış ve 1,700'den fazla görsel efekt sahnesi kullanılmıştır. Müziklerini ise Thomas Wander ve Harald Kloser ikilisi bestelemiştir.
Moonfall filminin konusuna gelecek olursak Ay'ı Dünya'nın yörüngesinden çıkartarak yaşamı bildiğimiz dünyayı ve tüm yaşamı tehdit eden bir felaket senaryosunu konu edinmektedir. Dünya'yı yok olmaktan kurtarmanın anahtarını bildiğine inanan NASA yöneticisi ve eski bir astronot olan Jo Fowler (Akademi Ödülü sahibi Halle Berry), herkesi kurtarmanın anahtarını bildiğine inanıyor ancak sadece geçmişteki bir astronot olan Brian Harper (Patrick Wilson) ve bir komplo teorisyeni olan K.C. Houseman (John Bradley) ona inanıyor. Bu beklenmedik kahramanlar, sevdiklerini geride bırakarak imkansız bir son çare görevine başlarlar, fakat olayların hiçde göründüğü gibi olmadığını anlarlar.
Moonfall filmini yüksek kalitede, kesintisiz ve reklamsız olarak Full HD 1080p çözünürlüğünde izlemek için en iyi seçeneklerden biri filminifullhdizle.com platformudur. Bu platform, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle film keyfinizi en üst düzeye çıkarırken, reklamlardan ve kesintilerden uzak bir deneyim sunar. Moonfall filmini buradan izleyerek benzersiz bir sinema deneyimi yaşayabilir ve filmin tadını çıkarabilirsiniz.
Moonfall filmini beğendiyseniz size önerebileceğimiz Moonfall benzeri filmler:
1. Greenland: Son Sığınak - Dünya'nın sonunu getirecek olan felaketlerin yaşandığı bir senaryoya odaklanan bu film, doğal afetlerle dolu bir hikayeyi anlatmaktadır.
2. Uzaydan Gelen Fırtına - Uzaylı istilası ve dünya dışı tehditlerin ele alındığı bu film, insanlığın hayatta kalma mücadelesini görsel efektlerle dolu bir şekilde sunar.
3. Dünyanın Durduğu Gün - Bilim kurgu türünde olan film, insan doğasını, teknolojinin etkilerini ve uzaylı temasını işleyerek derin bir düşünce provokasyonu sunar.
Moonfall filmi ile ilgili daha fazla detay için:
Wikipedia
Imdb

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın