Türkçe Altyazılı Fragman
377 Görüntülenme
Nasıl Seks Yapacağız? izle
6.5 IMDB Puanı

Nasıl Seks Yapacağız? izle

(How to Have Sex)
Senaryo Molly Manning Walker
Ödüller 3 BAFTA 13 wins & 30 nominations total.Nominated for 3 BAFTA 13 ödül & 30 Adaylık. total
Nasıl Seks Yapacağız? (How to Have Sex?) erotik ve dram türünde öne çıkan 2023 yılı İngiltere, Yunanistan ortak yapımı bir filmdir. Film, Molly Manning Walker'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve aynı zamanda senaryosunu yazdığı bir yapımdır. Oyuncu kadrosunda Mia McKenna-Bruce (Tara), Lara Peake (Skye), Samuel Bottomley (Paddy), Shaun Thomas (Badger), Enva Lewis (Em) ve Laura Ambler (Paige) gibi genç yetenekler yer almaktadır.
Film Tara, Em ve Skye adındaki üç yakın arkadaşın Yunanistan'ın Girit adasındaki Malia tatil beldesinde geçirdikleri yaz tatilini ve tatil sırasındaki deneyimlerini konu almaktadır. Tara, arkadaşlarıyla birlikte alkol alıp eğlenmeyi, gece kulüplerine gitmeyi ve ilişki yaşamayı özellikle bekaretini kaybetmeyi hedeflemektedir. Ancak her şey bekledikleri kadar eğlenceli olmayacaktır. Tara ilk olarak Badger adında bir gençle flört etmeye başlar, ancak bu ilişki beklediği gibi gitmez. Daha sonra Paddy adında başka bir gençle plajda alkol aldıktan sonra cinsel ilişkiye girer, ancak bu deneyim de beklediği gibi olmaz ve Tara büyük bir hayal kırıklığı ve duygusal çöküntü yaşamaya başlar. Aynı zamanda üçlü arasındaki ilişkiler de giderek bozulmaya başlar ve kıskançlık ve anlaşmazlıklar ortaya çıkar. Film, genç kızların cinsel olgunlaşma, arkadaşlık ilişkileri ve kişisel kimlikleri üzerindeki baskılarını ve zorluklarını cesurca ele almaktadır.
Nasıl Seks Yapacağız? (How to Have Sex?) filmini FilminiFullHDizle.com'un benzersiz kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlükte ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın