Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
53 Görüntülenme
Oda (The Room) izle
6.0 IMDB Puanı

Oda (The Room) izle

(The Room)
Senaryo Christian Volckman, Eric Forestier, Gaia Guasti
Ödüller 2 ödül & 5 Adaylık.
Oda (The Room) dram, fantastik, korku ve gerilim türlerinde öne çıkan 2019 yılı Fransa, Belçika, Lüksemburg ortak yapımı bir fimdir. Filmin yönetmeni Christian Volckman, senaristi ise  Eric Forestier’dir. Oda (The Room) filminin oyuncuları arasında ise Kevin Janssens, Matt'i oynarken; Olga Kurylenko, Kate'i temsil ediyor. Francis Chapman, genç Shane'i canlandırırken; John Flanders, John Doe karakterini hayata geçiriyor ve Joshua Wilson, çocuk Shane'e hayat veriyor. Netflix’te yayınlanan Oda (The Room) filmi IMDb puanı ile izleyicileri oldukça olumlu şekilde etkilemiş görünüyor.
Oda (The Room) filminin konusuna gelecek olursak film bir çiftin hayatlarına giren gizemli bir oda etrafında dönen olaylar anlatmaktadır. Çiftimiz Matt ve Kate New York'ta bir ev satın alır ve tadilat yaparken duvarı örülü bir oda keşfederler. Odayı merak eden çiftimiz bir süre sonra Oda’nın istedikleri her şeyi verdiğini keşfederler, Matt ve Kate Oda’dan para, içki, giysi ve ünlü sanat eserlerinin kopyaları gibi istedikleri her şeyi yaratmaya başlarlar. Fakat çiftimizin asıl isteği bir çocuk sahibi olmaktır. Kate birkaç düşükten sonra, odada bir çocuk doğurur. Kate, Shane adını verdikleri bebeğe sevgi gösterirken, Matt onu insan olarak görmekte zorlanır. Bir süre sonra Matt odada yaratılan her şeyin evden çıkartıldığı yaşlandığını, eskidiğini ve bir anda toza dönüşerek yok olduğunu fark eder. Kate'in Shane'i dışarı çıkarmasını durdurmaya çalışır ancak kısa bir süre dışarı çıkan Shane aniden yaşlanır. Oda (The Room) filminin sonunda zamanla bu oda çiftimizin hayatını adeta bir kabusa çevirir. Ve yaptıkları hatanın geri dönülmez sonuçları ile yüzleşmek zorunda kalırlar.
Oda (The Room) filminin yorumalarına bakacak olursak izleyiciler Oda (The Room) filminden oldukça etkilenmiş ve onu mükemmel bir yapım olarak değerlendirmişlerdir. Ters köşelerle ve sürprizlerle dolu bir hikaye olduğu ve herkes tarafında izlenmesi gerektiği bir çok seyirci tarafından vurgulanmıştır.
Oda (The Room) filmini en iyi film izleme platformlarından biri olan ve reklamsız içerik sunan filminifullhdizle.com adresinde yüksek kalitede, reklamsız ve Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle sunulan bu platformda, filmi keyifle ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Sizlere keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın