4,290 Görüntülenme
Ölümlü Dünya 2 (2023) izle
7.4 IMDB Puanı

Ölümlü Dünya 2 (2023) izle

(Mortal World 2)
Yönetmen
Senaryo Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yigit
Ölümlü Dünya 2, Ali Atay'ın yönettiği ve başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Feyyaz Yiğit, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım, Giray Altınok ve Reha Özcan'ın yer aldığı 2023 yapımı Türk komedi filmidir. Film, 1 Aralık 2023'te vizyona girmiştir.
Film Mermer ailesinin macera ve komedi dolu hikayesini anlatmaktadır. kiralık katillik yapan Mermer ailesinin, üyelerinden Serbest’in bilgi sızdırması sonucu evine dönememesi ve Zafer'in kaçırılmasıyla altüst olmuştur. Evin babası Gazanfer, Zafer’i kurtarmak için eski bir dosttan yardım ister. Aile, hem Zafer’i kurtarmak için mücadele etmek hem de kendi iç sorunlarıyla uğraşmak zorundadır.
Film, mizahi ve absürt yaklaşımıyla dikkat çekerken, oyuncuların performansları da izleyicilerden yoğun övgü almıştır. Komedi unsurlarının yanı sıra filmde aile bağları, dostluk ve sadakat gibi temalar da işlenmiştir.
Ölümlü Dünya 2, izleyicilere keyifli ve eğlenceli bir seyir deneyimi sunarken, Türk sinemasının komedi türündeki başarılı örneklerinden biridir.
Bu komedi dolu maceraya sizde dahil olmak için filminifullhdizle.com kalitesiyle Ölümlü Dünya 2 filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde indirmeden, online ve reklamsız izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın