Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
51 Görüntülenme
Ördeklerin Göçü (2023) izle
6.7 IMDB Puanı

Ördeklerin Göçü (2023) izle

(Migration)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 83 dakika
Senaryo Mike White, Benjamin Renner
Ödüller 1 ödül & 6 Adaylık.
Ördeklerin Göçü (Migration), animasyon, macera ve aksiyon türlerinde öne çıkan 2023 yılı ABD yapımı bir filmdir. Ördeklerin Göçü (Migration) filminin yönetmeni Benjamin Renner'dır. Renner, daha önce İki Arkadaş (Ernest & Celestine) (2012) ve Büyük Kötü Tilki ve Diğer Masallar  (The Big Bad Fox and Other Tales) (2017) gibi geleneksel animasyon filmlerinin yönetmenliğini yapmıştır. Bu filmde, Renner, minimalist çizim tarzını bir bilgisayar animasyon filmine uyarlamıştır. Filmin yapımcısı Chris Meledandri'dir. Meledandri, filmin yönetmenini seçerken, özellikle son dönem Illumination stüdyosu filmlerinden farklı bir vizyon aramıştır. "Migration", stüdyonun 2016'dan bu yana ürettiği ilk orijinal proje olma özelliğini taşır.
Ördeklerin Göçü (Migration) filmi bir ördek ailesinin hayatları boyunca hiç terk etmedikleri New England gölünden Jamaika'ya göç etmeye karar vermesi ve yolculuk boyunca yaşadıkları maceraları konu edinmektedir. Ördek ailesi yol boyunca beklenmedik maceralarla karşılaşırlar ve sonunda kendilerini New York City'nin ortasında kaybolmuş olarak bulurlar. Yolda, hayvan dostları ve bazı yeni tanıştıkları karakterlerle karşılaşırlar, birlikte zorlukları aşmaya çalışırlar ve sonunda hedeflerine ulaşmak için bir araya gelirler.
Ördeklerin Göçü (Migration) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.