Türkçe Altyazılı Fragman
19 Görüntülenme
Papatya – Deiji (2006) izle
7.4 IMDB Puanı

Papatya – Deiji (2006) izle

(Daisy)
Yönetmen
Senaryo Gordon Chan, Felix Chong, Jae-young Kwak
Ödüller 2 ödül & 4 Adaylık.
Papatya (Deiji) 2006 Güney Kore, Hong Kong ortak yapımı aksiyon, macera ve dram türlerinde öne çıkan bir filmdir. Papatya (Deiji) filminin yönetmeni Andrew Lau Wai-Keung, senaristleri Kwak Jae-yong, Gordon Chan ve Felix Chong'dur. Filmin başrollerinde ise Jun Ji-hyun, Jung Woo-sung, Lee Sung-jae, David Chiang ve Cheon Ho-jin gibi tanınmış oyuncular yer almaktadır.
Papatya (Deiji) filmi Amsterdam’da yaşayan genç ve yetenekli bir ressam olan Hye-young ile bir Interpol dedektifi olan Jeong Woo ve kiralık bir katil olan Park Yi arasındaki karmaşık üçlü ilişkilere odaklanılır.
Hye-young, şehrin meydanlarında insanların portrelerini çizerek geçimini sağlayan bir ressamdır. Bir gün, uzaktan kendisini izleyen Park Yi, kıza aşık olur ve onu uzaktan izlemeye başlar. Öte yandan, Jeong Woo uyuşturucu çeteleriyle ilgili bir soruşturma yürütmektedir. Hye-young'un portre standını ziyaret ederek kalabalığı gözlemlemeye başlar ve Hye-young'a yaklaşır.
Ancak, bu üç karakterin arasındaki ilişkiler karmaşık hale gelir. Hye-young, Park Yi'nin papatyaları kendisine gönderdiğini düşünerek ona aşık olur. Jeong Woo ise Hye-young'a karşı bir şeyler hissetmeye başlar ve Park Yi'nin suçlarından şüphelenir.
Film ilerledikçe, bu üç karakterin birbirlerine duyduğu hisler ve aralarındaki gerilim artar. Jeong Woo'nun patronu, Park Yi'nin tutuklanması için bir tuzak kurar ve sonunda tüm karakterlerin kaderi birbirine bağlanır.
Papatya (Deiji), Amsterdam'ın güzel manzaraları eşliğinde çekilen, duygusal ve gizem dolu bir hikayeyi anlatırken, aynı zamanda aşkın, suçun ve bağlılığın da derinlemesine incelendiği bir filmdir.
Papatya (Deiji) filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde ve Türkçe altyazılı olarak izleyebileceğiniz en kaliteli platformlardan biri filminifullhdizle.com'dur. Aksiyon dolu sahneleri, duygusal derinliği ve sürükleyici hikayesiyle Papatya (Deiji) filmi izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Filminifullhdizle.com'da bu harika filmi Türkçe altyazılı olarak izleyerek keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın