87 Görüntülenme
Saatli Bomba izle
5.4 IMDB Puanı

Saatli Bomba izle

(The Infernal Machine)
Yönetmen
Senaryo Louis Kornfeld, Andrew Hunt

Saatli Bomba izle

Saatli Bomba (The Infernal Machine) gizem, gerilim türlerinde öne çıkan Portekiz, Birleşik Krallık, Amerika ortak yapımı bir filmdir. Saatli Bomba (The Infernal Machine) filmi yazar ve yönetmen Andrew Hunt tarafından Louis Kornfeld'in hikayesine dayanarak yazılmıştır.

Saatli Bomba Oyuncuları

Saatli Bomba oyuncuları arasında Guy Pearce, Jeremy Davies, Alice Eve, Eduardo Frazão, Jane Hammill, Georgia Goodman, Ana Lopes, Carlos Malvarez, Bella Alexandras, Rachel Slavick, Joel Abadal, Rocco Salata, Ben Temple, Alex Pettyfer, Rachel De Fontes, Gary Anthony Stennette, Iris Cayatte, Paula Lobo Antunes gibi isimler yer almaktadır.

Saatli Bomba Filmi Konusu

Saatli Bomba filmi konusuna gelecek olursak gizemli bir kitap olan "Saatli Bomba (The Infernal Machine) " in yazarı Bruce Cogburn'un hikayesine odaklanıyor. Cogburn, uzun zamandır gizlenmiş ve tartışmalı bir figürdür ve kitabıyla ilgili sürekli mektuplar almaya başladığında yeniden dikkat çeker. er. Bu mektuplar, saplantılı bir hayran tarafından gönderilmektedir. Kitabının etkisi altında kalan bu hayran, Cogburn'un kendi geçmişiyle yüzleşmesine ve onunla ilgili derin sırları keşfetmesine neden olur. Cogburn, bu takıntılı hayranın kimliğini araştırmaya başlarken, gerçeklik ve hayal arasında gidip gelen bir labirente doğru sürüklenir. Aynı zamanda, Cogburn'un etrafında gelişen olaylar, onun kendi iç dünyasıyla da yüzleşmesine neden olur.
Saatli Bomba (The Infernal Machine) Cogburn'un geçmişiyle olan ilişkisini ve mektupları gönderen hayranın kimliğini açığa çıkarma sürecini detaylı bir şekilde ele alır. Zamanla, Cogburn'un kendi karanlık sırlarıyla yüzleşmesi ve gerçeği ortaya çıkarması gerektiği karmaşık bir düğüme dönüşür. Bu süreçte, Cogburn'un çevresindeki diğer karakterler de onunla birlikte bu labirentte kaybolmaya başlar.
Saatli Bomba (The Infernal Machine) filmi yorumlarına bakacak olursak genel olarak olumlu yorumlar alan bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Saatli Bomba fragmanı dahi bu filmin ne kadar etkileyici ve gerilim dolu bir film olduğunu gösteriyor.
Saatli Bomba (The Infernal Machine) filmi Ölüler Ülkesi izleyicileri tarafından çok beğenilen gizem filmlerden birisidir. Saatli Bomba imdb puanı 5.4 tür. Saatli Bomba (The Infernal Machine) film izleyicileri tarafından beğenilen bir dram filmidir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Saatli Bomba (The Infernal Machine) filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Saatli Bomba (The Infernal Machine) benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Gerilim filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Saatli Bomba (The Infernal Machine) tarzı filmler ile birbirinden kaliteli gerilim filmlerinin tadını çıkarın. Saatli Bomba indirmeden, online, reklamsız izleyin. İyi seyirler.

Resimler 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın