Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
29 Görüntülenme
Ölüler Ülkesi izle
6.2 IMDB Puanı

Ölüler Ülkesi izle

(Land of the Dead)
Senaryo George A. Romero
Ödüller 2 ödül & 17 Adaylık.
Ölüler Ülkesi (Land of the Dead) izle George A. Romero'nun yönettiği ve yazdığı, 2005 yapımı bir kıyamet sonrası zombi filmidir. Romero'nun altı "Living Dead" filminden dördüncüsü olan bu film, Night of the Living Dead, Dawn of the Dead ve Day of the Dead'den sonra gelir ve Diary of the Dead ve Survival of the Dead'den önce gelir. Ölüler Ülkesi oyuncuları arasında John Leguizamo, Asia Argento, Simon Baker, Dennis Hopper, Robert Joy, Eugene Clark, Joanne Boland, Tony Nappo, Jennifer Baxter, Boyd Banks, Jasmin Geljo, Maxwell McCabe-Lokos, Tony Munch, Shawn Roberts, Pedro Miguel Arce, Sasha Roiz, Krista Bridges, Alan Van Sprang gibi oyuncular yer almaktadır.
Ölüler Ülkesi konusundan bahsedecek olursak film Pittsburgh, Pennsylvania'da bir zombi saldırısını ele almaktadır. Burada bulunan kale benzeri güvenli bir yapıda yaşayan ve hayatta kalan insanların mücadelesine odaklanıyor. Filmdeki hayatta kalanlar, Pittsburgh'ün şehir merkezinin altıgen yarımadasında toplanmıştır. Şehir, iki tarafı nehirlerle sınırlandırılmış ve üçüncü tarafı ise elektrikli bir barikatla korunmaktadır.
Bu post-apokaliptik korku filminde insan medeniyetinin çöküşünden yıllar sonra hayatta kalanlar ölülerin ordusu tarafından çevrilmiş dış dünyada yiyecek ve malzeme aramaktadır. Ancak, şehrin içinde ve dışında yaşayanlar arasında bir isyan patlak verir ve insanların hayatta kalma mücadelesi daha karmaşık bir hale gelir. Sosyal sınıf farkları büyük bir güç savaşı doğuracaktır.
Ölüler Ülkesi (Land of the Dead) filmi yorumlarına bakacak olursak genel olarak olumlu yorumlar alan bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.
Ölüler Ülkesi (Land of the Dead) filmi Furiosa: Bir Mad Max Destanı izleyicileri tarafından çok beğenilen erotik filmlerden birisidir. Ölüler Ülkesi (Land of the Dead) filmi imdb puanı 6.2 dir. Ölüler Ülkesi film izleyicileri tarafından beğenilen bir dram filmidir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Ölüler Ülkesi (Land of the Dead) filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Ölüler Ülkesi (Land of the Dead) benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Zombi filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Ölüler Ülkesi (Land of the Dead) tarzı filmler ile birbirinden kaliteli zombi filmlerinin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın