Fragman Tek Parça
103 Görüntülenme
Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay izle

Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay izle

(Sahsi Meselemiz)
Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay Atatürk'ün ünlü ifadesine atıfta bulunarak, aile bağları, toplumsal sorumluluklar, ve Hatay'ın özel konumu gibi temaları işleyen ve yakın zamanda yaşadığımız deprem felaketinin etkilerini işleyen bir dram filmidir. Şahsi Meselemiz Merkez Üssü filminin yönetmenliğini Gürsel Ateş, senaristliğini ise Bülent Durgun ve Taner Yiğit birlikte üstlenmişlerdir. Şahsi Meselemiz filmi oyuncuları arasında Berat Demir, Bülent Durgun, Cezmi Baskın, Emre Özmen, Hilal Anay, İskender Bağcılar, Melisa Tuncer Mitrović, Suzan Aksoy, Tolga Kandemir, Uğur Çavuşoğlu gibi isimler yer almaktadır.
Şahsi Meselemiz filmi konusuna gelecek olursak Öğretmen olan Erzurumlu Baran'ın Hatay'a atanmasıyla başlayan hikaye, onun bu şehre yerleşmesi ve buradaki mücadelesini konu edinmektedir. Baran, Hatay'da bir kadınla evlenir ve ailesini burada kurar. Ancak, evliliklerinin yıldönümünde Hatay'da meydana gelen bir depremde hayatını kaybeder. Oğlunu kaybetmenin acısıyla başa çıkmak zorunda kalan baba, Atatürk'ün "şahsi meselemiz" dediği Hatay'ı terk etmemeye kararlıdır. Film, bu trajik olayın ardından yaşanan duygusal zorlukları, aile içi ilişkilerin derinliklerini ve toplumsal sorumluluğun önemini ele alır. Film sosyal medyadan ve halktan büyük tepki toplamıştır. 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından yaşanan trajedinin üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen, Hataylılar halen temel ihtiyaçlarına ulaşamıyor ve çadırlarda yaşam mücadelesi veriyorlar. Bu zorlu süreçte, Antakya'nın tamamen enkaz yığınına dönüşmesiyle birlikte, "Şahsi Meselemiz" adlı film, enkazları set olarak kullanmaya başladı. Ancak bu karar, depremzedeler arasında büyük bir tepki yarattı. Ancak yapımcı Bülent Durgun, sosyal medyada gelen tepkilere yanıt vererek, filmin izleyicileri üzecek veya kırıcı olmadığını, aksine siyasi bir film olduğunu ve izleyicilerin beklentilerinin dışında olduğunu belirtti. Hatay'ı ve depremi unutmamak için bu filmi yaptığını ve gelecekteki felaketlere karşı uyarı niteliği taşıdığını savundu. Ancak Hataylılar, enkazların film seti olarak kullanılmasına karşı çıkıyor ve imza kampanyası başlatarak tepkilerini dile getiriyorlar. Depremin yaşandığı acı gün olan 6 Şubat'ta filmin galasının yapılması ise Hataylılar tarafından izansızlık olarak nitelendiriliyor. Avukat Mehmet Ali Gümüş, film ekibine, yapımcısına ve yönetmenine çağrıda bulunarak, yaşanan bu felaketin ticari kazanca dönüştürülmemesi ve projeden vazgeçilmesi gerektiğini dile getiriyor.
Şahsi Meselemiz filmi galası 6 Şubat felaketinin sene-i devriyesinde 6 Şubat 2024 tarihinde yapıldı. Şahsi Meselemiz filmi ne zaman çıkacak şeklinde sorularla film izleyicileri büyük bir merak içerisinde beklemekte, Şahsi Meselemiz filminin vizyon tarihi 03.05.2024 olarak belirlenmiştir.
Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay imdb puanı henüz belirlenmemiştir. Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatayfilm izleyicileri tarafından beğenilen bir dram filmidir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Dram filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay tarzı filmler ile birbirinden kaliteli gerilim filmlerinin tadını çıkarın.

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın