133 Görüntülenme
Sen İhtimali izle

Sen İhtimali izle

(The Idea of You)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 115 dakika
Sen İhtimali (The Idea of You) romantik ve drama türlerinde öne çıkan Amerika yapımı 2024 filmlerinden biridir. Sen İhtimali (The Idea of You) filminin yönetmenliğini Michael Showalter senaristliğini ise Robinne Lee, Michael Showalter ve Jennifer Westfeldt birlikte üstlenmişlerdir. Sen İhtimali (The Idea of You) oyuncuları arasında Anne Hathaway, Nicholas Galitzine, Ella Rubin, Annie Mumolo, Reid Scott, Perry Mattfeld, Jordan Aaron Hall, Mathilda Gianopoulos, Meg Millidge, Cheech Manohar, Raymond Cham Jr., Jaiden Anthony, Viktor White, Dakota Adan, Roxy Rivera, Graham Norton, Jon Levine, Lawrence gibi oyuncular yer almaktadır. Bu oyuncuların çoğu daha önce bilindik filmlerde rol almışlardır. Anne Hathaway - "The Devil Wears Prada", "Les Misérables", "The Princess Diaries”, Nicholas Galitzine - "High Strung", "The Beat Beneath My Feet", "Share or Die”, Ella Rubin - "Gotham", "The Stranger”, Annie Mumolo - "Bridesmaids", "Bad Moms", "Barb and Star Go to Vista Del Mar”, Reid Scott - "Veep", "Venom", "My Boys”, Perry Mattfeld - "In the Dark", "Shameless”, Jordan Aaron Hall - "Locke & Key", "The Wrong Son" gibi filmler rol almışlardır.
Sen İhtimali (The Idea of You) konusuna gelecek olursak 40 yaşındaki yalnız bir anne olan Solène Marchand'ın, eski kocasının isteği üzerine genç kızıyla Coachella'ya gitmesi ve yaşadığı maceraları anlatmaktadır. Solène Marchand burada August Moon adlı ünlü bir erkek grubunun baş vokalisti olan 24 yaşındaki Hayes Campbell ile tanışır ve aralarında hafif bir romantizm başlar. Sen İhtimali (The Idea of You) filmi Robinne Lee'nin Sen İhtimali kitabından sinemaya uyarlanmıştır. Film aşkın her yaştan ve her durumdan insan için ne kadar güçlü ve dönüştürücü olabileceğini gösteriyor.
Bu film, aşkın sınırlarını zorlayan ve yaşamın beklenmedik güzelliklerini keşfetmeye cesaret eden herkese ilham verecek bir hikaye sunuyor. Hayatın akışına kapılıp gitmek yerine, kalplerimizin sesini dinlemeye ve gerçek mutluluğu bulmaya cesaret edelim. Sen İhtimali (The Idea of You) film yorumlarana bakacak olursak genel olarak izleyici kitlesinin beğendiği izlenmesini tavsiye ettiği bir film olduğunu söyleyebiliriz. Sen İhtimali (The Idea of You) imdb puanı 6.2 olarak belirlenmiştir. Sen İhtimali (The Idea of You) Saatli Bomba izleyicileri tarafından beğenilen bir romantik dram filmidir.
Sen İhtimali Türkçe altyazılı izleyin veya Sen İhtimali Türkçe dublaj seçeneğiyle izleyin. Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Sen İhtimali (The Idea of You) filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Sen İhtimali (The Idea of You) benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Aşk filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Sen İhtimali (The Idea of You) tarzı filmler ile birbirinden kaliteli gerilim filmlerinin tadını çıkarın.

Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın