Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,300 Görüntülenme
Sexology izle
5.2 IMDB Puanı

Sexology izle

(Sexology)
Sexology izle Sexology +18, erotik, belgesel türlerinde öne çıkan 2016 yılı İngiltere yapımı bir sex belgeselidir. Sexology belgeselinin yönetmenliğini Gabrielle Anwar, senaristliğini ise Raknil Avro üstlenmiştir. Sexology oyuncuları arasında birçoğu kişisel gelişim, ilişki danışmanlığı veya cinsellik konularında uzmanlaşmış kişiler bulunmaktadır. Sexology oyuncularını şöyle sıralayabiliriz; Gabrielle Anwar, Catherine Oxenberg, Devi Ward, Michael Mirdad, Pat Allen (Dr. Pat Allen olarak), Rachel Abrams, Sheri Winston, Sophia Wallace, Marc Gafni (Rabbi Marc Gafni olarak), Mal Weeraratne, Rachel P. Maines, Jaiya Ma (Jaiya olarak), Mark Cunningham, Uta Demontis, Mike Lousada, Alisa Vitti, Nan Wise, Beverley Whipple.
Sexology konusuna gelecek olursak kadın orgazmının sırlarını keşfetmeye yönelik bir tabu yıkan yolculuğa çıkarmaktadır. Cinsellikle ilgili toplumsal ve kültürel normlarda önemli değişikliklerin yaşandığı bir dönem olan Post-seks devrimi dünyasında, yaklaşık olarak kadınların üçte birinin hiç orgazm deneyimi yaşamadığı gerçeğiyle başlayan film, kadın cinsel enerjisinin anahtarını bulmaya kararlı bir grup insanın hikayesini sunmaktadır. Seks devrimi sonrasında, toplumlarda ve kültürlerde cinselliğe bakış açısında büyük değişiklikler olmuş, cinsellik daha açık bir şekilde konuşulmuş ve cinsel özgürlük daha yaygın hale gelmiştir.
Bazı kadınların fiziksel olarak uyarılmaları için 20-40 dakika gerektiğini biliyor muydunuz? Ya da farklı grupların altı farklı cinsel uyarılma tercihini tanıdığını? Belki de daha da şaşırtıcı olan, vajinanın bir penis kadar ereksiyon dokusuna sahip olduğunun ortaya çıkmasıdır. Spekülatif araştırmalarıyla Oxenberg ve Anwar, cinsel zevk etrafındaki mitleri çözmeyi ve kendi geçmiş deneyimlerine yeni bakış açıları ile bakmayı hedeflemektedirler.
Sexology filmi çeşitli seks uzmanlarını ve terapistlerini bir araya getirmiş bir çok farlı bakış açısını film izleyicilerine sunmuş bir yapımdır. Tantra'dan Trance'a kadar çeşitli seks yaklaşımlarını paylaşılmıştır. Genel olarak uzmanlar her bireyin kendi uyarılması için sorumluluk almasının önemini ve orgazmın peşinden gitmeyi bırakmanın aslında ona ulaşmanın bir yolu olabileceğini vurgulamaktadırlar.
Anti-feminist pornografi filmlerinde bulunan kadınları nesneleştiren portreleri reddederek, Oxenberg ve Anwar, bedenlerini arzu nesneleri olarak değil, zevk özneleri olarak geri kazanmaya odaklanmışlardır. Diğer bazı görüşler kadınların cinsellik hakkındaki yanlış inançları ortadan kaldırmayı amaçlayan güzel bir yapım olduğunu belgeselin kadınların cinsel potansiyellerini keşfetmelerine ve bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olma onurunu taşıdığını söylüyor.
Sexology filmi yorumlarına bakacak olursak genel olarak oldukça iyi yorumlar görebiliriz. Film izleyicileri belgeselin kadınların cinselliği ve feminin enerjinin gücü hakkında anlayışlarını artırdığını ve kişisel deneyimlerinin oldukça faydalı olduğunu, ayrıca, belgeselin erkekler ve kadınlar arasında anlayışı artırmak için önemli bir başlangıç noktası olduğunu düşünüyor.
Sexology filminin imdb puanı 5.3 olarak kaydedilmiştir. Bu puan, film hakkında genel olarak olumlu ve olumsuz görüşlerin yakın oranda olduğunu gösteriyor.
Sexology Suki izleyicileri tarafından beğenilen bir Erotik filmdir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Sexology filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Sexology benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. +18 Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Sexology tarzı filmler ile birbirinden kaliteli Erotik filmlerinin tadını çıkarın.

Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın