139 Görüntülenme
Sobe: Sakallı Bebek (2024) izle

Sobe: Sakallı Bebek (2024) izle

Senaryo Mustafa Miraç Kaya
Sobe: Sakallı Bebek vizyona yeni girmiş yerli korku filmlerinden birisidir. Sobe: Sakallı Bebek korku filminin yönetmenliğini Mustafa Miraç Kaya'nın üstlendiği Sobe: Sakallı Bebek ne zaman vizyona girecek sorusunu soranlar için 3 Mayıs'ta sinemalarda gösterime girecek olan bir yapımdır. Sobe: Sakallı Bebek oyuncuları arasında Elif Çapkın, Taha Bakıcı, Asya Duru Tunç, Onur Urhan gibi isimler yer almaktadır.
Sobe: Sakallı Bebek filminin konusuna gelecek olursak film izleyicilere çocukluk travmalarıyla başa çıkmaya çalışan bir kadının hikayesini sunmaktadır. Kahramanımız Saadet yaşadığı çocukluk travmaları ile başa çıkmaya çalışan bir kadındır. Saadet çocukluk yılarında yaşadığı gizemli olaylardan dolayı tüm hayatını etkileyen travmalar yaşamıştır. Bu travmalar, onun çocukluğunu yaşamasını engellemiş ve hayatını olumsuz etkilemiştir. Saadet, bu travmalardan kurtulmak ve yitirdiği çocukluğuna geri dönmek için isteksizce bir yolculuğa çıkmaya karar verir.-
Fakat kahramanımız Saadetin hem yolcuğuluğu hem de hayatı beklenmedik çıkmazlar ile sonuçlanacaktır. Saadet zamanın içerisinde sıkışır kalır. Zamanın sürekli tekrar ettiği bir döngünün içinde hapsolur. Paralel bir evrende sıkışıp kalan Saadet, bu labirentten kurtulmanın yollarını arar. Ancak çıkış yolunu bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Saadet, içine düştüğü kısır döngüden kurtulmak için mücadele verirken, kendi geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
Filmin Türk korku filmleri arasında oldukça önemli bir yer edinecek bir senaryoya sahiptir. Cin korku filmleri, yabancı cin korku filmlerinden oldukça farklı olan bir korku filmidir.
Sobe: Sakallı Bebek Kabusu filminin yorumlarına bakacak olursak Haile: Bir Aile Kabusu ekşi sözlük yorumları dışında henüz pek yoruma sahip bir film değil. Film izleyiciler tarafından beğenilecek yeni tür bir korku filmi olma yolunda oldukça iddalı diyebiliriz.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Sobe: Sakallı Bebek korku filmini izlemek istiyorsanız, size özel olarak tasarlanmış bir film izleme deneyimi sunan Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan platformumuz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanıza olanak tanır.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Sobe: Sakallı Bebek benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, filmin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
Cin filmlerini paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Sobe: Sakallı Bebek tarzı filmler ile birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın