Fragman Tek Part
108 Görüntülenme
Son Dilek (2024) izle

Son Dilek (2024) izle

(Son Dilek)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Taçlı Yapım
Yönetmen
Senaryo Mehmet Enver Sarikaya
Son Dilek dram türünde öne çıkan 2024 yapımı bir Türk filmidir. Son Dilek filmi Melek Öztürk'ün yönetmenliğini üstlendiği ve Ceyda Ateş, Ebrar Demirbilek ve Seda Akman gibi başarılı oyuncuların yer aldığı bir yapımdır.
Son Dilek filmi bir annenin kalbindeki en derin duyguları gözler önüne seriyor. Deniz eşinden boşanmış yalnız başına kızına bakmaktadır. Bir gün Deniz altı yaşındaki kızı Cemre'nin ciddi bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Hayatı, bu acı gerçekle alt üst olur. Ancak Deniz, kızının son dileklerini gerçekleştirmek için elinden geleni yapmaya kararlıdır.
Son Dilek filmi, sadece bir annenin sevgisini ve fedakarlığını değil, aynı zamanda insanın içindeki umudu ve inancı da anlatıyor. İzleyicileri duygusal bir yolculuğa davet eden bu film, aile ve sevgi temalarını işlerken, seyirciye yaşamın anlamını sorgulatıyor.
Sizde bu duygusal yolculuğa çıkmak için Son Dilek filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full Hd 1080p çözünürlüğünde indirmeden ve reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın