22 Görüntülenme
Süper Ajan Bernard: Görev Mars izle

Süper Ajan Bernard: Görev Mars izle

(Bei Ken xiong 2: Jinpai tegong)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 95 dakika
Yönetmen
Senaryo Yiran Pan, Liu Peiju, Zhang Yang
Süper Ajan Bernard: Görev Mars full hd bedava izle, Süper Ajan Bernard: Görev Mars (Bei Ken Xiong 2: Jinpai Tegong), yönetmen Zhang Yang'ın yönettiği ve Zhenhe Ling, Tang Shuiyu, Jiaqi Xu, Ren Yaming ve Meng Ziyan'ın seslendirdiği bir animasyon filmidir. CJ ENM dağıtımıyla Wediacorp tarafından 10 Mayıs 2024'te vizyona çıkan bu heyecan verici macera, Bernard adlı dünaynun en şanssız ajanını konu almaktadır.
Uzun süredir çalışmayan Bernard, tanınırlığını yeniden kazanmak için gizli bir Mars görevine talip olur ve göreve başlar. Ancak, beklenmedik olaylar Bernard'ı Mars'taki gizemli ve büyüleyici bir dünyaya sürükler. Bu dünyada, yakalanmasına karar verilen Marslı bir canavarla karşılaşır ve onunla arkadaş olur. Bernard, onuru ve dostluğu arasında benzeri görülmemiş bir sınavla karşı karşıya kalır. Görevinin zorlukları ve yeni dostlukları arasında, Bernard, hem kendi yeteneklerini hem de içindeki gerçek kahramanı keşfeder.
Süper Ajan Bernard: Görev Mars filmini Full HD 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı olarak film izlemek deyince ilk akla gelen en iyi film izleme platformlarından filminifullhdizle.com farkıyla izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın