524 Görüntülenme
Ters Yüz 2 (2024) izle

Ters Yüz 2 (2024) izle

(Inside Out 2)
Yönetmen
Senaryo Meg LeFauve
Ters Yüz 2 - Inside Out 2 2024 ABD - Japonya ortak yapımı animasyon, macera, komedi türlerinde öne çıkan Pixar ‘ın unutulmaz eserlerinde Ters yüz - Inside Out devam filmidir.
Yönetmenliği Kelsey Mann yaptığı, oyuncu kadrosunda Diane Lane, Amy Poehler, Phyllis Smith ve Lewis Black gibi orijinal oyuncuların yanı sıra Tony Hale, Liza Lapira ve Maya Hawke gibi yeni isimlerinde katıldığı film Riley’in maceralarını anlatmaktadır.
Film kahramanın duygularını ve iç dünyasındaki yeni maceraları anlatıyor. Kahramanımız Riley on üç yaşına geldiğinde, Endişe, Utanç, Bıkkınlık ve Kıskançlık gibi yeni duygusal değişiklikler ile karşı karşıya kalır.
Devam filmi, Riley'in Kimlik, Arkadaşlık, Aile ve Okul gibi tipik ergenlik zorluklarıyla başa çıkmak için yolculuğuna işaret eden bir fragmanla birlikte endişe ve duygusal karışıklığa yol açan Endişe ve diğer yeni duyguların gelişiyle başa çıkmak zorunda kalan duygularını içerir. Fragman, Riley'in yaşamın bu yeni evresine girerken kimlik, arkadaşlık, aile ve okul gibi konulardaki mücadelesini anlatır. Riley ‘nin yaşamının bu yeni aşamasında duyguları değişikliklere uyum sağlamalı ve büyümenin iniş çıkışlarında ona rehberlik etmeye devam etmelidir.
Ters Yüz 2 - Inside Out 2 filmi Etkileyici hikayesi ve sevilen karakterleriyle, devam filmi her yaştan izleyiciyi büyüleyerek insan zihninin iç işleyişine, zorlu ergenlik yıllarında yaşanan içsel sıkıntılara dair etkileyici bir bakış açısı kazandırıyor.
Sizde Ters Yüz 2 - Inside Out 2 filminin duygusal yolculuğuna filminifullhdizle.com kalitesiyle katılabilirsiniz. Ters Yüz 2 - Inside Out 2 filmini Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj seçenekleriyle Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın