Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,083 Görüntülenme
The Gangster, the Cop, the Devil izle
6.9 IMDB Puanı

The Gangster, the Cop, the Devil izle

(The Gangster, the Cop, the Devil)
The Gangster, the Cop, the Devil 2019 yapımı Güney Kore aksiyon gerilim filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. The Gangster, the Cop, the Devil filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Lee Won-tae üstlenmiştir. Başrollerde Ma Dong-seok, Kim Mu-yeol ve Kim Sung-kyu yer almaktadır. Diğer önemli oyuncular arasında ise Choi Min-chul, Heo Dong-won, Yoo Jae-myung, Yoo Seung-mok, Oh Hee-joon, Cha Soon-bae, Park Bo-kyung, Lee Eun-saem gibi isimler yer almaktadır.
The Gangster, the Cop, the Devil filmi bir seri katili yakalamak için bir gangsterin ve bir polisin güçlerini birleştirmesini konu almaktadır. Adamın biri günün birinde bir kaza yaşar, adam sigortaya bildirmek üzere arabasının fotoğraflarını çekerken çarpan yabancı tarafından öldürülür. Jung Tae-suk, olay yerine giden ve bunun bir seri katilin işi olduğunu düşünen bir polistir, ancak üstleri bir türlü Jung Tae-suk’ya inanmaz.
Jang Dong-soo ise bir mafya babasıdır ve bir toplantıdan eve dönerken aynı katil tarafından arabasına vurulur ve katil Jang Dong-soo’yuda öldürmeye çalışır. Kıran kırana bir kavga başlar başlar ve ikisi de yaralanır. Sonunda, katil Dong-soo'yu arabası ile çarpar ve kaçar gider. Dong-soo hastaneye kaldırılır ve adamları saldırının bir rakip çete üyesi tarafından işlendiğini düşünürler.
Ancak mafya babası Dong-soo bunun yapanın rakip çeteden birileri olmadığını hemen anlar çünkü adamın hamleleri amaçsızca ve rastgeledir. Tae-suk, Dong-soo'yu hastanede ziyaret eder ve katili yakalayabilmek için işbirliği yapmasını ister, ancak Dong-soo reddeder. Dong-soo adamlarına katili bulmalarını emreder. Bir çizim ve Dong-soo'nun katilin plakasını hatırlamasıyla, arabasını ve bir bıçağı bulmayı başarırlar. Sonunda, Dong-soo bulguları Tae-suk'a bildirir ve gizemli katili yakalamak için işbirliği yapmaya karar verirler. Dong-soo, katili öldürmek için intikam almak isterken, Tae-suk beş bağlantılı cinayet davasını çözmek ve sonunda terfi etmek istemektedir.
The Gangster, the Cop, the Devil konusu ile izleyicilere gerilim dolu bir macera sunmaktadır. The Gangster, the Cop, the Devil filmini en iyi film izleme platformlarından ve reklamsız Full HD film izleme sitelerinden olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede, reklamsız ve Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın