Türkçe Altyazılı Fragman
54 Görüntülenme
The Immaculate Room (2022) izle
5.1 IMDB Puanı

The Immaculate Room (2022) izle

(The Immaculate Room)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 92 dakika
Senaryo Mukunda Michael Dewil
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
The Immaculate Room dram ve gerilim türlerinde öne çıkan 2022 yılı Amerika yapımı bir filmdir. The Immaculate Room filminin yönetmeni Mukunda Michael Dewil'dir. Başrollerde, Mike karakterini canlandıran Emile Hirsch ve Kate karakterini canlandıran Kate Bosworth yer almaktadır. Ayrıca, Simone karakterini Ashley Greene, Harry Frith karakterini M. Emmet Walsh, Q Walsh karakterini Alex Sgambati, Shaun Walsh karakterini Oliver Moore, Sandy Williams karakterini Tiffany Smith, Jason Wright karakterini Joel David Moore ve Room Voice karakterini Gianna Wichelow canlandırmaktadır.
The Immaculate Room filminin konusuna gelecek olursak Mike (Emile Hirsch) ve Kate (Kate Bosworth) adında mutlu görünen bir çiftin, bir psikolojik deney için 50 gün boyunca birlikte bir odada kalmaları gerektiğini ve bu süre boyunca herhangi bir şekilde ayrılmazlarsa toplam 10 milyon dolar kazanacaklardır. Ancak, biri ayrılmaya karar verirse, ödül miktarı sadece 1 milyon dolara düşecektir.
Mike ve Kate'in bu deneye girişmelerinin nedeni, kazançlı bir yarışma gibi gördükleri ve hayatlarını geliştirmek için büyük bir fırsat olarak değerlendirdikleri bir deneyi heyecanla karşılamalarıdır. Ancak, zaman geçtikçe izolasyonun etkisiyle, ilişkileri ve kendi zihinleri üzerinde ciddi bir baskı hissetmeye başlarlar. Beyaz duvarlarla çevrili bir odada geçen bu deney, hayatta kalma gerilimine dönüşür ve çifti hem fiziksel hem de duygusal olarak zorlar. Zamanla, Mike ve Kate, birbirlerinin en karanlık sırlarını ve korkularını keşfederler ve bu da ilişkilerinde daha derin bir bağ kurmalarına olanak tanır.
The Immaculate Room filmini en iyi film izleme platformlarından ve reklamsız full hd film izleme sitelerinden olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede, reklamsız ve Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın