98 Görüntülenme
The Lord Of The Rings: The War Of Rohirrim izle

The Lord Of The Rings: The War Of Rohirrim izle

(The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim)
Yönetmen
Senaryo Jeffrey Addiss, Phoebe Gittins, Will Matthews
The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim (Yüzüklerin Efendisi: Rohirrim'in Savaşı) 2024 ABD, Japonya, İngiltere ortak yapımı aksiyon ve macera türlerinde öne çıkan bir filmdir. The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim (Yüzüklerin Efendisi: Rohirrim'in Savaşı) filminin yönetmeni Kenji Kamiyama'dır. Senaryoyu ise Phoebe Gittins ve Arty Papageorgiou yazmıştır. Filmin yapımcılığını ise Joseph Chou üstlenmektedir.
Filmin başrolünde, Rohan'ın efsanevi Kralı Helm Hammerhand'i canlandıran Brian Cox bulunmaktadır. Helm'in kızı Hera'yı ise Gaia Wise seslendirmektedir. Helm'in rakibi Wulf'u Luke Pasqualino canlandırırken, Rohan'ın taht varisi Fréaláf Hildeson'u Laurence Ubong Williams seslendirmektedir. Miranda Otto, Helm Hammerhand'in kızı Éowyn rolünü yeniden canlandırmaktadır.
Ayrıca, Shaun Dooley, Freca'yı; Lorraine Ashbourne, Yazdan Qafouri, Benjamin Wainwright, Michael Wildman, Jude Akuwudike, Bilal Hasna ve Janine Duvitski gibi isimler de filmde yer almaktadır.
Yüzüklerin Efendisi evreninin devam filmi War of the Rohirrim, efsanevi Rohirrim Kralı Helm Hammerhand'in bir Dunlanding ordusuna karşı mücadelesini anlatmaktadır. Hele kızı Hera ile birlikte halkını korumak için savaşmak zorundadır.
The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim (Yüzüklerin Efendisi: Rohirrim'in Savaşı) Yüzüklerin Efendisi serisindeki olaylarından 261 yıl öncesindegeçmektedir ve Kral Helm'in Helm's Deep savaşı öncesindeki zamanlarına ışık tutar. Hikaye Tolkien’in ek hikayelerinden esinlenerek senaryolaştırılmıştır.
The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim (Yüzüklerin Efendisi: Rohirrim'in Savaşı) filmi, epik bir maceranın yanı sıra aksiyon, gerilim unsurlarını da içeren etkileyici bir yapımdır. Bu film, izleyicilere fantastik bir dünyada unutulmaz bir yolculuk vaat ederken, aynı zamanda etkileyici bir maceranın içine davet etmektedir. Sizde bu maceraya dahil olmak için filminifullhdizle.com kalitesiyle The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim (Yüzüklerin Efendisi: Rohirrim'in Savaşı) filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın